אחרי שנה מוצלחת למדי, מיצובישי ישראל מתכוננת להמשיך וללחוץ על המצערת גם ב-2015. הצעד הראשון לקראת השנה החדשה הוא תמחור חדש ומעניין – וזול יותר – לשני דגמים, האאוטלנדר הידני עם חמישה מושבים והלאנסר ספורטבק האוטומטי.

מיצובישי אאוטלנדר
, שהיה אשתקד רכב הפנאי הנמכר ביותר בארץ, יימכר בגרסה הידנית ב-130,000 שקלים לעומת 145,000 עד כה, תג מחיר שמכניס אותו לטריטוריה של כלי פנאי קטנים כגון שברולט טראקס וניסאן ג'וק.יהיה מעניין לראות איך יבחרו הצרכנים כשתוצג בפניהם הבחירה בין רכב גדול, מרווח וחזק (לאאוטלנדר מנוע 2.0 ל' עם 150 כ"ס) אבל ידני, לרכב קטן וחלש יותר, אבל אוטומטי. כך או כך, מדובר בהחלט בעסקה מעניינת, ונותר לראות האם גם בתחום רכבי הפנאי הגדולים ניתן לייצר מכירות משמעותיות לרכב ידני.

צילום: מנהל
מיצובישי אאוטלנדר. מחיר כניסה של 130 אלף שקלים

לייעוץ חינם עם מומחי אוטו על כל הדגמים חייג ל-3262* או לחץ כאן

ההוזלה השניה מתבקשת יותר, לאור גילו של הדגם – מחיר גרסת החמש דלתות ללאנסר, הספורטבק, ירד מ-129,000 שקלים ל-120,000. המפרט כולל מנוע 1.8 ל', 140 כ"ס, תיבה רציפה, בקרת אקלים, בקרת שיוט וגג שמש (ולמעשה זהה לגרסה שנמכרת כיום).

ויש עוד
אבל כאן לא מסתכמות התכניות של מיצובישי לשנה הקרובה. במחצית השנייה של 2015 אמור לנחות כאן היורש של ההאנטר, הטנדר החשוב למותג, עם פנים חדשות ומכניקה מעודכנת. גם גרסה מחודשת לאאוטלנדר, עם הופעה אגרסיבית יותר, אמורה להגיע במהלך שנה זו. הלאנסר אמורה לעבור עדכון גם היא, אולם לא ברור מתי תוצג הגרסה האירופאית.

במיצובישי ישראל גם בודקים אפשרות לייבא גרסה עם "איפור שטח" של הלאנסר ספורטבק המוכרת. עוד רכב שנמצא תחת בדיקה הוא ה-ASX, רכב הפנאי הבינוני של החברה, ואולם נראה שכאן ימתין היבואן להצגת הדגם החדש , שאמור להיות מוצג ב-2016, ויראה דמיון ל-XR-PHEV התצוגתי.

צילום: מנהל
היורש של ההאנטר צריך להגיע אלינו במחצית השנייה של 2015