אופל קסקדה
כמו שסיפרנו בעבר, אופל ישראל מתכוונת בשנת 2014 לעבוד על שיפור התדמית ולתבל את המבחר שלה במכוניות סקסיות ואופנתיות יותר. אחת המכוניות החשובות במתקפה הזו היא כמובן אופל קסקדה, המכונית הפתוחה שמבוססת על הפלטפורמה של אופל אסטרה. מכונית ראשונה לתקינה נחתה לאחרונה בארץ לקראת תחילת השיווק שצפוי להתחיל בחודשים הראשונים של השנה הבאה.
לייעוץ חינם עם כתבי הרכב של אוטו על כל דגמי אופל חייג ל-3262* או לחץ כאן

הקסקדה תגיע לארץ כאשר היא מצוידת במנוע ה-1.6 ליטר 170 כ"ס החדש של אופל (ממנו הספקנו להתרשם בחו"ל) שישודך לתיבת ההילוכים האוטומטית המוכרת (שישה הילוכים). היא מאיצה למאה קמ"ש ב-9.9 ש' ומבטיחה להסיר חלק עליון תוך 17 שניות בלבד. הקסקדה תוצע ברמת גימור גבוהה למדי שתכלול ריפוד ודיפון מעור, אוורור וחימום למושבים וכמובן פרטים שגרתיים יותר כמו מערכת שמע עם דיבורית בלותות' מקורית ושליטה מגלגל ההגה ובקרת אקלים מפוצלת.

למרבה הצער, מחיר הקסקדה לא יהיה נמוך. באופל מדברים על קצת פחות מ-300,000 שקלים. זה בפירוש לא מעט עבור מכונית של אופל, מצד שני בתחום מחיר זה התחרות דלילה כאשר מכוניות הקבריו של מותגי היוקרה יקרות יותר בפער משמעותי. כך או כך, יש להניח שבאופל לא מצפים למכור את הקסקדה במספרים גדולים במיוחד, אלא שתשמש יותר כמקדמת תדמית המותג בארץ.