האישה הראשונה בתפקיד מנכ"לית משרד התחבורה: קרן טרנר אייל - אוטו

האישה הראשונה בתפקיד מנכ"לית משרד התחבורה: קרן טרנר אייל

קרן טרנר אייל תחליף את עוזי יצחקי בתפקיד מנכ"לית משרד התחבורה

ביום  ראשון האחרון, 3/7, מונתה באופן רשמי מנכ"לית חדשה למשרד התחבורה – קרן טרנר אייל – לאחר ששרי הממשלה אישרו את מינויה.
 
טרנר אייל היא האישה הראשונה הממונה לתפקיד זה, ומחליפה את קודמה, עוזי יצחקי, לאחר שהודיע על כוונתו לסיים את תפקידו לאחר ארבע וחצי שנות כהונה. טרנר אייל נכנסת לתפקיד החדש עם רקע של חמש שנים כסמנכ"לית בכירה פיתוח תשתיות ותיאום תחבורתי במשרד התחבורה, כאשר בשנה האחרונה כיהנה כמשנה למנכ"ל משרד התחבורה לאחר שזכתה במכרז לתפקיד.
 
כאשר שר התחבורה והמודיעין, ישראל כץ, הודיע על החלטתו למנות את טרנר אייל לתפקיד החדש, הוא ציין את יכולותיה של טרנר אייל והניסיון שצברה במשרד. מדבריו: "טרנר אייל היא בעלת ניסיון רב בתחום התשתיות והבטיחות בדרכים, ומוערכת על ידי גורמים רבים העוסקים בענף. טרנר הייתה שותפה מלאה לתנופת פיתוח התשתיות של רשת הכבישים, המסילות, מערכות הסעת ההמונים והרכבות הקלות במדינת ישראל". עוד הוסיף כץ ואמר כי מינוי אישה לתפקיד הבכיר ביותר במשרד התחבורה יעודד נשים נוספות למצות את יכולותיהן ולתרום את חלקן בתחומי התחבורה השונים.
 
בתור מי שאחראית למשרד שלפעולותיו יש השפעה ישירה על איכות החיים שלנו ועל הסיכוי שלנו לאבד אותם בכבישים (תשתיות, כידוע, הן גורם משמעותי מאוד בכמות הנפגעים בתאונות דרכים), אנו מאחלים לגברת קרן טרנר אייל הצלחה רבה בדרכה החדשה.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות