סיום עונה מעולה לבר ברוך - והזמנה לעונה הבאה - אוטו

סיום עונה מעולה לבר ברוך - והזמנה לעונה הבאה

בר ברוך מטפס על הפודיום פעמיים בסבב האחרון של אליפות איטליה למכוניות GT

בסוף השבוע נערך הסבב השביעי והאחרון באליפות איטליה למכוניות GT, ועמד בסימן פודיומים ללמבורגיני בכחול לבן. בר ברוך ושותפו האיטלקי יעקובו פאשיאונה (שהחליף את הסיני אלכס ליאנג) טיפסו פעמיים על הפודיום, מסיימים במקום השלישי במירוץ הראשון ושני במירוץ השני.

במקצה הדירוג קבע בר את הזמן השני בטיבו, וזינק למירוץ הראשון של סוף השבוע מהמקום השני. מזג האוויר במירוץ היה הפכפך, עם קטעי גשם עזים, שהקשו מאוד על הנהגים. אבל בר לא רק הצליח לשמור על מקומו בתנאים הקשים, אלא אפילו הצליח לעקוף את המוביל ולהתמקם במקום הראשון קצת לפני שהעביר את ההגה לשותפו. אלא שתקלה בזמן ההחלפה גרמה לצוות לאבד זמן יקר – 12 שניות! – ופאשיאונה חזר למסלול במקום השני. בהמשך, קצת לפני הסיום, נעקף האיטלקי שוב, והצוות סיים, כאמור, במקום השלישי.
בתום המירוץ חיכו לבר מנהלי חטיבת המירוצים של 'למבורגיני' והציעו לו להתחרות באליפות תחת חסותם גם בעונה הבאה, כולל גיחות למירוצים בליגות בכירות יותר של תחרויות GT.
אם חשבתם שהבטחת מקומו בעונה הבאה תגרום לבר ברוך לנוח על זרי הדפנה, אתם כנראה לא מכירים את הבחור. למירוץ השני זינק הצוות מהמקום התשיעי, כאשר פאשיאונה נוהג ראשון. הוא פתח בקצב טוב והחלק להתקדם בדירוגים, עוקף לא פחות מארבעה נהגים עד שמסר את ההגה לבר כאשר הצוות במקום החמישי!
בר המשיכה את תנופת העקיפות, ולא עצר עד שלא היה כבר את מי לעקוף – והצוות סיים את המירוץ ראשון! אולם בסופו של דבר נאלץ הצוות להסתפק במדרגה השניה של הפודיום, לאחר שנענש על ידי השופטים בשל מגע של האיטלקי עם מכונית אחרת בתחילת המירוץ .
צמד הפודיומים מהווה סיכום מוצלח לעונה טובה (הצוות יסיים, ככל הנראה, במקום החמישי הכללי) ובר ברוך מסר כי הוא מרוצה מתשומת הלב החיובית שהצליח הצוות למשוך בזכות שני הפודיומים הללו. נקווה כי תשומת הלב הזו תעזור במציאת ספונסרים לעונה הבאה, וכי שני פודיומים בסוף השבוע יהפכו לדבר שבשגרה בעונה הבאה.

אליפות ה-GT CUP האיטלקית נערכה בהשתתפות 18 מכוניות מדגמי למבורגיני הוראקאן, פרארי 458 ופורשה 911. בר ברוך, הנמצא תחת חסות למבורגיני ב'תוכנית פיתוח הנהגים של למבורגיני', התחרה בקבוצת ונצ'נזו סוספירי (בשילוב קבוצתו ISRAEL F1) ונהג בלמבורגיני הוראקאן.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות