סקודה קודיאק – עכשיו עם דיזל חזק יותר - אוטו

סקודה קודיאק – עכשיו עם דיזל חזק יותר

סקודה ישראל מתחילה בשיווק גרסת דיזל 190 כ"ס לקודיאק

רק לפני שלושה חודשים הושק בארץ סקודה קודיאק, והיבואנית כבר מגדילה את מבחר הגרסאות של רכב הפנאי. בגרסה החדשה מותקן מנוע ה-2.0 ל' דיזל המוכר, אך כאן הוא מפיק 190 כ"ס במקום 150 כ"ס (ו-40.8 קג"מ במקום 34.6 קג"מ) בגרסה שהוצגה בהשקה. המנוע משודך לתיבה דו-מצמדית עם שבעה הילוכים ולהנעה כפולה. ההאצה למאה קמ"ש תארך 9.1 ש' וכמו בשאר גרסאות ההנעה הכפולה, יש אפשרות שליטה בקשיחות המתלים.

גרסה זו של הקודיאק מוצעת בשתי רמות הגימור הגבוהות יותר בהיצע: סטייל, שמחירה 239,000 שקלים, ואקסלוסיב, שמחירה 255,000 שקלים.
כמו בשאר הגרסאות, לרמת האבזור סטייל חישוקי "18, תאורת לד מלאה, פתיחה חשמלית לדלת האחורית, מפתח חכם, בקרת אקלים תלת-איזורית, תפעול חשמלי עם זיכרונות לכיוון מושב הנהג, ריפוד ודיפון משולב אלקנטרה וחיישני חניה היקפיים. בתחום הבטיחותי היא מצוידת בבלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעה ותיקון סטייה מנתיב, ניטור שטחים מתים והתרעה על תנועה צולבת מאחור.
האקסלוסיב תוסיף חישוקי "19, מצלמות היקפיות ("מעוף ציפור"), חנייה אוטומטית, גג זכוכית פנוראמי נפתח, ריפוד עור מלא ומערכת שמע משודרגת (כולל סאבוופר בתא המטען).

     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות