משרד הרישוי בחולון ייסגר מיום ראשון - אוטו

משרד הרישוי בחולון ייסגר מיום ראשון

הסניף המחוזי של משרד הרישוי בחולון ייסגר מיום ראשון למשך שלושה חודשים, לטובת שיפוצים. הזקוקים לשירות יופנו לסניפים בערים אחרות

משרד התחבורה הודיע על סגירת סניף משרד הרישוי בחולון לשלושה חודשים. הסניף, מהחשובים בישראל, ייסגר מיום ראשון הקרוב (26 במרץ) ועד לסוף חודש יוני. על-פי משרד התחבורה, הסגירה נדרשת לצורך שיפוצים במתחם, אחרי שנים רבות של הזנחה.
בכדי לפצות על סגירת הסניף המרכזי, עובדי משרד הרישוי בחולון יתגברו סניפים אזוריים באזור המרכז – בהם בני ברק, פתח תקווה, ראשון לציון, רחובות, רמלה ואריאל. "עמדה 1" – העמדה הטכנית שמבצעת בין היתר רישום רכב אספנות בייבוא אישי ושינויים מבניים וטכניים אחרים – תמשיך לפעול בחולון גם בזמן השיפוצים.
חשוב לציין כי בעניינים הקשורים למכון הרפואי לבטיחות בדרכים, ברכב ציבורי וברכבי ביטחון והצלה – יש לפנות לסניפי בני ברק, רחובות או רמלה בלבד. לצורך המרת רישיונות, יש לפנות לסניפי רמלה, ראשון לציון או בני ברק.
עוד כדאי לשים לב כי כיום ניתן לבצע פעולות רישוי רבות באופן עצמאי. כחלופה לפנייה פיזית למשרד הרישוי, נהגים ובעלי רכב יכולים לבצע פעולות שונות באמצעות המענה הטלפוני, אתר המשרד באינטרנט, בסניפי הדואר ובסניפי רשת סופרפארם.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות