מולינר משדרגת בנטלי: ייחוד הוא שם המשחק - אוטו

מולינר משדרגת בנטלי: ייחוד הוא שם המשחק

אם גם אתם חושבים שלשבת במושבים באותו הצבע כמו הנהג שלכם זה עממי וזול, למולינר יש את התשובה בשבילכם

בנטלי בנטייגה מולינר
אם רכשתם בנטלי בנטייגה או מולסאן וכל המושבים שלכם באותו הצבע, סימן שאתם לא באמת עשירים. בונת המרכבים העצמאית בעבר וסדנת השיפורים הרשמית של בנטלי כיום, מולינר (Mulliner), משיקה מהדורות מיוחדות לצמד המכוניות של בנטלי, עם תא נוסעים שמובדל מלפנים ומאחור בצבע, כדי שיהיה ברור מי שילם על המכונית, ומי רק נוהג בה.
בנטלי מולסאן מולינר
הסדרה המיוחדת, בעבודת יד ובייצור מוגבל (50 יחידות במולסאן, מספר לא ידוע בבנטייגה), כוללת ריפודי עור בצבעים מנוגדים מלפנים ומאחור, תפרים בצבע נוסף, מקרר חדש לבקבוק השמפניה האהוב עליכם וחישוקי "22 בבנטייגה. המולסאן מסתפקת ב-"21, אבל תציע במקום את סמל ה-B המעופפת של בנטלי בזהב או כסף אמיתיים.
בנטלי בנטייגה מולינר
בעוד את המולסאן תוכלו להזמין בגרסה רגילה וארוכה ועם מבחר מנועים, את הבנטייגה מבית מולינר בנטלי תציע רק עם מנוע ה-W12 המרשים, בנפח 6.0 ליטר. למנוע הטווין-טורבו הספק מרבי של 608 כ"ס ומומנט מרבי של 91.7 קג"מ, מספיק בכדי לשגר את רכב הפנאי המגודל מעמידה ל-100 קמ"ש בתוך 4.1 שניות, ולמהירות מרבית של 301 קמ"ש.
בנטלי מולסאן מולינר
בנטלי לא מפרסמת מחירים לדגמי מולינר החדשים, אך אם אתם צריכים לשאול כנראה שהפרוטה פשוט אינה מצויה בכיסכם. בכל מקרה, גם פשוטי העם יוכלו להתרשם מהמיטב של בנטלי בתערוכת ז'נבה שנפתחת השבוע בשוויץ.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות