תחילתה של שנת 2024 כאן – וזה הזמן לבחור את 'אוטו השנה של ישראל'. זו הבחירה שלכם – קוראי אוטו, המגזין והאתר, ובשיתוף מאקו. זה הזמן שלכם להתכנס לקראת סיום – בשלב זה באופן לא־סופי אבל מאוד קרוב – כדי שתחליטו, לאור מה שאתם יודעים עד כה, מיהו אוטו השנה שלכם. זה הסבב הראשון.

זה הזמן – כי זו רשימה של ארבעים ואחד דגמים חדשים שנבחנו על-ידי אוטו בישראל, מאז פורסמה הרשימה הסופית הקודמת, לפני קרוב לשנה. זה הסבב הראשון, מכיוון שהרשימה תתעדכן עד לקראת ההכרזה, עם דגמים חדשים שייבחנו עד סגירתה.

נדגיש שוב – הרשימה כוללת: א. רק דגמים חדשים; ב. רק כאלה שנבחנו בארץ. הרשימה אינה כוללת: א. גרסאות נוספות, רמות אבזור שונות או דגמים לאחר מתיחת פנים; ב. דגמים חדשים שפגשנו בהשקות בחו"ל.
 

אוטו השנה

נציין, כפי שעשינו במשך כל השנים הרבות מאז יצא המפעל שלנו לדרך, כי 'אוטו השנה של ישראל' אינו אמור להיות הדגם הטוב ביותר מבין המתמודדים. ברשימה מכוניות מקטגוריות רכב שונות, פערי הגודל, המפרט והמחיר גדולים מאוד, ומטבע הדברים מספר המתחרות הישירות זו בזו קטן. למרות שמכונית פאר מהודרת או רכב פנאי מועשר עדיפים באופן מובנה על סופרמיני פשוטה, דווקא הקטנה עשויה להיות הראויה לתואר.

'אוטו השנה של ישראל' כן אמור להיות הדגם שהביא בשנה האחרונה בשורה גדולה, רוח חדשה, פריצת דרך, גישה רעננה, אפילו תמורה מיוחדת למחיר. 'אוטו השנה' אמור להיות הרבה יותר מאשר עוד דגם חדש, טוב ככל שיהיה, מבין המוני דגמים חדשים. רק דגם חדש כזה הוא הוא שראוי לתואר 'אוטו השנה של ישראל' ה־29 של מגזין אוטו ואתר מאקו.

ההצבעה תתבצע באתר אוטו – הצביעו והשפיעו.

לבחירת אוטו השנה שלכם, לחצו כאן.

הבחירה הסופית תורכב משקלול קולות המצביעים ועיתונאי רכב.

אנו מזכירים שהשתתפות בתחרות אסורה על עובדים של יבואני הרכב ובני משפחותיהם ועל גופי הפרסום והיח"צ הקשורים אליהם.

אוטו השנה 2024 – כל הדגמים לבחירה