MG ZS 2021 - אוטו

MG ZS 2021 יד שניה

MG ZS 2021 יד שניה

קטגוריה: פנאי/שטח קטן
גירסה מומלצת:
263 ק"מ
שנת השקה: 2018

MG ZS 2021 יתרונות וחסרונות

יתרונות עיצוב, מרחב לנוסעים, ביצועים, טעינה מהירה, מחיר, חבילה
חסרונות נוחות נסיעה, טווח נסיעה נמוך יחסית
בשורה התחתונה חשמל לכולם

MG ZS 2021 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  באוקטובר 2021 הכריזה MG על מתיחת פנים מקיפה לרכב הפנאי הקטן שלה, ה-ZS. דגם זה נחת בישראל בשנת 2018 עם מנוע בנזין ובסוף שנת 2019 החל שיווקה של הגרסה החשמלית.

  מתיחת הפנים לדגם כללה לא רק עדכון העיצוב אלא גם יצירת בידול גדול יותר בין הגרסה החשמלית לבין גרסת הבנזין אשר שיווקה הופסק בארץ ובמרבית מדינות אירופה. עיקר השינויים נעשו בחזית שזוכה ליחידות תאורה חדשות, סבכה אטומה בצבעי המרכב והופעה כללית נקייה ו"חשמלית" יותר. מאחור עודכנו קלות יחידות התאורה והפגוש, וסביב מורכבים חישוקים חדשים.

  סביבת הנהג עודכנה גם היא - אך באופן מתון יותר. ההופעה הכללית דומה לזה שבדגם לפני חידושו, אך ניתן להבחין במערך פקדים חדש לבקרת האקלים ולוח מחוונים מוקרן. לדגם המחודש גם מולטימדיה עם ממשק חדש, מסך גדול יותר ונטול הפקדים.

  השינוי המשמעותי הוא בסוללות המוצעות בגרסה החשמלית. במקום סוללה אחת (45.6 קוט"ש) שהוצעה עד כה, תציע MG את ZS המחודש עם שתי סוללות לבחירה, שתיהן גדולות מהמקורית. לראשונה 50.3 קוט"ש ולשנייה 70 קוט"ש, ובעזרתן טווח הנסיעה גדול משמעותית מאשר עד כה: 320 ק"מ ו-440 ק"מ בהתאמה, לעומת 263 ק"מ עד כה.

  השיווק בישראל צפוי להתחיל ברבעון הראשון של 2022.

 • עיצוב ונוכחות

  העיצוב של MG ZS 2021 עכשווי, גורם לרכב להפגין נוכחות ומוצלח מאוד.

 • תא נוסעים ומטען

  עיצוב סביבת הנהג בגרסה החשמלית אומנם מוצלח מזה של גרסת הבנזין, אך עדיין אינו עדכני. איכויות החומרים וההרכבה סבירות ביחס למחיר, הנדסת האנוש המוזרה לעיתים מעט פוגמת בתוצאה הכוללת.

  בצד החיובי, ה-ZS מרווח יחסית לדגמים אחרים בקבוצה. המרחב מלפנים טוב, ומאחור יש מקום מספק לשני מבוגרים, אך חסר שם פתח מיזוג. תא המטען יעיל ובעל שלל פטנטים שימושיים לעגינה ולקיבוע חפצים. נפחו (448 ל') טוב מאוד לכשעצמו ואף יותר ביחס למתחרים.

   

 • מנוע וביצועים

  המנוע החשמלי מפיק 143 כ"ס ומומנט מכובד של 35.7 קג"מ, לתיבה הילוך יחיד, ההנעה קדמית והתאוצה ל-100 קמ"ש נמשכת 8.2 שניות. ל-ZS טווח של 263 ק"מ, הטווח בפועל הוא 220 ק"מ, וניתן לטעון אותו במטען מהיר 50 ק"ו.

  הביצועים בפועל טובים גם הם, וצבירת המהירות יעילה. המנוע, כמובן, חרישי לגמרי, ולכן רעשי הכביש והרוח בולטים מעט יותר.

   

 • נוחות והתנהגות

  נוחות הנסיעה בעיר סבירה בלבד, אך משתפרת מחוצה לה. על פני כבישים גליים חסר מעט ריסון למרכב. היכולת הדינמית טובה בהחלט, חלק מכך בזכות הסוללות הכבדות האחראיות למרכז כובד נמוך.

 • תמורה למחיר

  MG ZS 2021 מציע את כל היתרונות האופנתיים של רכב פנאי, וכל היתרונות הפרקטיים של רכב חשמלי במחיר של מכונית משפחתית רגילה. התמורה, כתוצאה מכך, טובה מאוד.

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת 2021 הגרסה הנמכרת הייתה NET UP S חשמלית עם כ-1550 יחידות.

  אחריה גרסת NET UP 1 ליטר טורבו עם כ-150 יחידות.

   

 • מה חדש בMG ZS 2021

  באפריל 2021 הוצגה בישראל רמת גימור נוספת המכונה 'נט ליין S', וזו כוללת חישוקי "17 (במקום "16 ברמת הגימור הבסיסית), שמשות כהות, גלגל חלופי ומעמד לטלפון נייד. ברמת גימור זו תוטמע אפליקציית E-TOUCH, שפותחה עם פוינטר, ומאפשרת לעקוב אחר מיקום הרכב, מצב הטעינה ועוד.

 • סיכום

  MG ZS היה לרכב החשמלי הנמכר בשנה הראשונה בה הוצע בגלל שילוב של עיצוב נאה, אבזור טוב, מפרט בטיחות מכובד, וגם טווח נסיעה יעיל, עלויות בעלות זולות ואחריות טובה.

MG ZS 2021 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג MG ZS
MG ZS גרסאות חשמליות טווח נסיעה כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
263 ק"מ
143
לקבלת הצעה
-
263 ק"מ
143
לקבלת הצעה
-
263 ק"מ
143
לקבלת הצעה
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים MG ZS

ברשותך MG ZS?

ציון ותגובת גולשים

MG ZS מתחרים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.99%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5