אודי Q2 2020 - אוטו

אודי Q2 2020 יד שניה

אודי Q2 2020 יד שניה

קטגוריה: פנאי/שטח קטן
גירסה מומלצת:
19.6 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2017

אודי Q2 2020 יתרונות וחסרונות

יתרונות עיצוב חינני, ביצוע משובח בתא הנוסעים, מרחב פנים ביחס לקטגוריה, יכולת דינמית מכובדת, ביצועים טובים וחסכנות בצריכה.
חסרונות נוחות נסיעה בינונית, אבזור דל, ללא כל אבזור בטיחות עדכני ולכן ציון ריסוק לא תקף, יקרה מאוד עם אבזור נוחות סביר.
בשורה התחתונה רכב פנאי קטן ויקר.

אודי Q2 2020 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  אודי Q2 הוא רכב פנאי קטן המקביל בממדיו למיני קאנטרימן ולג'יפ רנגייד. ה-Q2 מציג סגנון עיצוב חדש ורענן עבור היצרנית ומשפחת ה-Q, עם הופעה מאוד צעירה וקלילה שאינה אופיינית למותג.

  בתא הנוסעים, לעומת זאת, אין הפתעות עיצוביות. יחידות ההנעה של ה-Q2 מוכרות כולן מדגמים אחרים של קונצרן VAG - מ-1.0 ל' טורבו עם 116 כ"ס ועד 1.4 ל' טורבו עם 150 כ"ס, שתיהן משודכות לתיבה רובוטית דו-מצמדית (7 היל') ולהנעה קדמית.

 • עיצוב ונוכחות

  ל-Q2 מידות קומפקטיות, אך העיצוב נאה ואופנתי - והוא מושך תשומת לב רבה.

 • תא נוסעים ומטען

  תא הנוסעים מעביר מסר יוקרתי, בעיקר בזכות העיצוב המאופק ודל הלחצנים, כמו בדגמי אודי היקרים יותר. בהתחשב במידות, מרווח הפנים לארבעה מפתיע לטובה. תנוחת הנהיגה - על אף שמדובר ברכב פנאי - לא שונה בהרבה מאשר ברכב פרטי. תא המטען גדול יחסית ונוח.

 • מנוע וביצועים

  יחידת ה-1.4 ל׳ של אודי Q2 2020 יעילה למדי - ביצועיסטית מחד וחסכונית בדלק מאידך, בין השאר בזכות מערכת לניתוק (שני) צילינדרים בשיוט.

  המנוע הבסיסי, עם שלושה צילינדרים ו-116 כ"ס, מתעורר לחיים באופן מורגש מדי אך מגלה יכולת מפתיעה. המנוע הקטן יוצר תחושה זריזה וקלילה.

  החיסרון. בשני המנועים, כרגיל ביחידות ההנעה המבוססות מנוע מוגדש ותיבה דו-מצמדית, הוא תחושה פחות רהוטה בנסיעה איטית/ פקוקה.

   

 • נוחות והתנהגות

  נוחות הנסיעה ב-Q2 סבירה למדי - תא הנוסעים אינו מבודד לחלוטין מפני הדרך, בעיקר בנסיעה עירונית. גם רעשי הכביש והרוח אינם מוחרשים כמצופה. כיול המתלים הנוקשה תורם להתנהגות כביש טובה, כשל מכונית קומפקטית 'רגילה'.

 • תמורה למחיר

  אודי Q2 2020 הוא כרטיס כניסה מוזל לסגמנט של רכבי הפנאי היוקרתיים. עם זאת, בשיקול קר של תמורה לכסף ה-Q2 אינו מצטיין - בעיקר בהתחשב במפרט אבזור דל יחסית.

 • מה חדש באודי Q2 2020

  בסוף 2020 הוצגה בחו״ל מתיחת פנים ל-Q2, אשר הגיעה לישראל כמודל 2021.

 • סיכום

  קולע למטרה - אופנתי וממותג, אך לא מציע הרבה מעבר.

אודי Q2 2020 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה

כתבות ומבחני דרכים אודי Q2

ברשותך אודי Q2?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5