ב.מ.וו X1 2021 - אוטו

ב.מ.וו X1 2021 יד שניה

ב.מ.וו X1 2021 יד שניה

קטגוריה: פנאי/שטח יוקרה
גירסה מומלצת:
14.5 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2016

ב.מ.וו X1 2021 יתרונות וחסרונות

יתרונות פנאי קומפקטי בעיצוב מוצלח וסביבת נהג עשויה היטב. מנועים ותיבה מעולים.
חסרונות נוחות נסיעה, רעשים בזמן נסיעה, מושבים קדמיים לא נוחים. אבזור בטיחות מתקדם רק בגרסאות היקרות.
בשורה התחתונה איכות הנסיעה והמושבים פוגמים ברכב פנאי יקר.

ב.מ.וו X1 2021 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  ביוני 2021 החל שיווקו של ב.מ.וו X1 ההיברידי בגרסה מוזלת. כזכור, גרסה זו של X1 הושקה בסוף 2019, ושיווקה בישראל החל ביולי 2020.

  לגרסה זו מנוע טורבו-בנזין 1.5 ליטר, וזה מייצר 125 כ"ס, התיבה אוטומטית עם 6 הילוכים ואלה מניעים את הגלגלים הקדמיים; המנוע החשמלי מייצר 95 כ"ס ומפעיל את הגלגלים האחוריים ליצירת הנעה כפולה. ההספק המשולב הוא 220 כ"ס, משך ההאצה מ-0 ל-100 קמ"ש הוא 6.9 שניות. לרכב סוללה של 10 קוט"ש, לטווח חשמלי של 57 ק"מ.

  עד כה הוצע הרכב ברמת הגימור 'M ספורט' העשירה באבזור, וכעת – גם בעקבות התייקרות הגרסאות ההיברידיות-נטענות השנה – מתווספת להיצע גם 'X ליין' הפחות יקרה. ברמת גימור זו פריטי עיצוב להדגשת מרכיבים של רכב פנאי, ביניהם חגורת מגן שחורה סביב תחתית המרכב, דמויי מגן כסופים מלפנים ומאחור, וחישוקי "18 בעיצוב שונה.

  למרות שרמת הגימור כאמור מהודרת פחות, במפרט האבזור תאורת לד, גג זכוכית, מפתח חכם, בקרת אקלים מפוצלת, תפעול חשמלי למושבים הקדמיים, מצלמת נסיעה לאחור וחניה אוטומטית. במפרט הבטיחות, בין השאר, בלימה אוטונומית, התרעה על סטייה מנתיב ובקרת שיוט אדפטיבית.

  בהשוואה לרמת הגימור 'M ספורט', ברמת הגימור המוזלת מערכת השמע אינה של הרמן קרדון, וחומרי הדיפון הם פלסטיק בגימור שחור פסנתר ודמוי עור, ואלה מחליפים עץ וריפוד עור.

 • עיצוב ונוכחות

  עיצובו של ב.מ.וו X1 2021 מאופיין בקווים שריריים ואלגנטיים והתוצאה מוצלחת למדי.

 • תא נוסעים ומטען

  סביבת הנהג מאופיינת בהנדסת אנוש מצוינת, מולטימדיה קלה לתפעול, חומרים איכותיים ונעימים ואיכות הרכבה מצוינת. עם זאת, באיכות הגימור נרשמו מספר פספוסים.

  מושב הנהג ברמת הגימור הבסיסית אינו מוצלח; המושב הספורטיבי ברמת גימור M ספורט נוח משמעותית.

  המרחב מלפנים מספק, אך קונסולה מרכזית רחבה ודלת שמנה, יוצרים תחושה של צפיפות. המרחב מאחור טוב, ולמרות הקטנת תא המטען עבור הסוללות בגרסה ההיברידית (450 ל' לעומת 505 ל') הנפח נאה, והמבנה שימושי.

   

 • מנוע וביצועים

  במצב הנסיעה הרגיל נבחרים שילובי האנרגיה היעילים באופן אוטומטי. עם זאת, ניתן להגביל את הרכב לתנועה חשמלית בלבד, או לשמור על החשמל לעתיד (למשל, לקראת כניסה לעיר).

  לרכב טווח חשמלי של 57 ק"מ, אבל בקיץ הישראלי ראינו רק כ-37 ק"מ בנסיעה שכללה קטעים בין-עירוניים. כאשר יש רזרבות חשמליות, ה-X1 זריז, אולם בעלייה ארוכה, כאשר "מפלס החשמל" יורד, הרכב עלול לאבד מחץ. עם זאת, רוב הזמן הרכב מייצר קצב טוב ללא מאמץ ומתנהל באופן מעודן.

   

 • נוחות והתנהגות

  המתלים מכוילים על הצד הנוקשה, והדבר בולט במיוחד בעיר על שברים חדים. מחוץ לעיר הנוחות משתפרת מאוד, עם ריסון טוב על כביש גלי ובמעבר על שקעים. רעשי הכביש חודרים לתא הנוסעים כבר במהירות נמוכה, כמעט על כל סוג אספלט, ובמהירויות דו־ספרתיות הם כבר מציקים.

  בכביש המפותל, מציע ה־X1 יכולת דינמית טובה מאוד, עם אחיזה מצוינת והתנהגות ניטראלית. ההגה מעט מעורפל, משקלו מעט קל והוא מחייב הפניה מעט גדולה מהמצופה בכדי להכניס את החרטום לפנייה. הבלמים בגרסה הרגילה מצוינים, ובהיברידית, כמקובל ברכבי כלאיים, תגובת הדוושה אינה אחידה וקשה למנן את העוצמה.

   

 • תמורה למחיר

  למרות הקטנת הטבת המיסוי, היבואן הצליח לשמר חלק ממתכון ההצלחה של הכלים ההיברידיים-נטענים. כך שלגרסת xDrive25e יתרונות ביחס לגרסת הבנזין שמחירה דומה - אך שתיהן עדיין יקרות למדי ביחס לתמורה.

 • צריכת דלק

  צריכת הדלק תלויה רבות, כרגיל בהיברידי-נטען, בנתח החשמלי של הנסיעה. ללא החלק החשמלי, היא אינה מרשימה: בין 10 ק"מ/ל' בחלק המאומץ (13.5 ק"מ/ל' עם החלק החשמלי) ל-12 ק"מ/ל' ברגוע.

 • מה חדש בב.מ.וו X1 2021

  הקטנת הטבת המיסוי לכלי רכב היברידיים נטענים בתחילת 2021 העלתה את מחיר גרסת הכלאיים, והחל מחודש יוני היא מוצעת גם ברמת גימור מוזלת.

 • סיכום

  ב.מ.וו X1 2021 מציע עסקה משתלמת מבעבר והרכב עצמו נעים, איכותי ומצויד - אך עדיין יקר מדי.

ב.מ.וו X1 2021 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג ב.מ.וו X1

כתבות ומבחני דרכים ב.מ.וו X1

ברשותך ב.מ.וו X1?

ציון ותגובת גולשים

ב.מ.וו X1 מתחרים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5