ב.מ.וו X6 2023 - אוטו

ב.מ.וו X6 2023 יד שניה

ב.מ.וו X6 2023 יד שניה

קטגוריה: פנאי/שטח יוקרה
גירסה מומלצת:
14.5 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2020

ב.מ.וו X6 2023 יתרונות וחסרונות

יתרונות איכות, נוחות, ביצועים, התנהגות
חסרונות מרווח ראש מאחור, המשקל הגבוה מורגש בפיתולים ובבלימה, עיצוב שנוי במחלוקת, מחיר גבוה
בשורה התחתונה רכב פנאי רב רושם, הדור הבא

ב.מ.וו X6 2023 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  ב-2020 הושק בישראל הדור השלישי של ב.מ.וו X6, אשר צמח ביחס לעבר ברוב הממדים למעט הגובה - כדי להעניק לו פרופורציות ספורטיביות יותר. ה-X6 החדש הוצע במשך השנים עם שני מנועי טורבו-דיזל וצמד מנועי טורבו-בנזין, אך ב-2023 שווקה בישראל רק גרסת הדיזל הבסיסית (30d) עם מנוע 3.0 ליטר המספק 286 כ"ס ו-66.2 קג"מ. לכל הגרסאות תיבת שמונה הילוכים אוטומטית והנעה כפולה.

  בכל הגרסאות מתלים אקטיביים, בעוד גרסאות ה-M מוסיפות מייצבים אקטיביים, היגוי אחורי ודיפרנציאל אחורי ננעל אלקטרונית.

 • עיצוב ונוכחות

  אנחנו לא חסידים של צמד הכליות הענקיות בחזית, שגדלות וגדלות בכל הופעת דגם חדש - ועדיין, התוצאה בהחלט נאה מבעבר.

 • תא נוסעים ומטען

  בניגוד לעיצוב החיצוני, תא הנוסעים של אינו מוחצן ועשוי לעילא ולעילא. החומרים איכותיים ביותר, ההרכבה טובה ואיכות הגימור מעולה.

  תנוחת הנהיגה מצוינת. בכל הנוגע ליושבים לפנים, המושבים נוחים ושדה הראיה סביר. מאחור, למרות שהגג נמוך מבעבר, יש מרווח ראש עדיף כל עוד אתם בגובה ממוצע. יש לציין כי המושב נמוך ואין תמיכת ירכיים ראויה, מה שיפריע בנסיעה ממושכת.

  תא המטען נדיב בנפחו נוח לשימוש.

 • מנוע וביצועים

  רכב המבחן צויד במנוע הבנזין הבכיר – 4.4 ליטר, שמונה צילינדרים, צמד מגדשי טורבו ו-530 כ״ס.

  את הנהיגה העירונית הוא צולח ברוגע, מציג קצב התרשמות קליל יחד עם שקט מופתי. גרגור קל, אולי אפילו גרגורון נשמע ברקע - רק כדי שלא תשכחו שזה V8. מחוץ לעיר הוא פנינה של ממש: הצליל, הכוח והאופי פשוט משובחים. רק חבל שתצרוכת הדלק פחות מרשימה כשהרגל על הגז כבדה.

 • נוחות והתנהגות

  המתלים עושים עבודתם היטב במצב ניהוג "קומפורט" ובידוד הרעשים מרשים בהחלט, חרף צמיגים רחבים מאוד. בפיתולים רכב הפנאי המגודל זורח כשהוא מפגין אחיזה גבוהה מאוד, אולם משקלו הרב של ה-X6 מורגש ברצף פניות וכך גם בבלימה חזקה.

 • תמורה למחיר

  המחיר גבוה, ביחס ל-X5 ובכלל, אך לפחות בדור הזה מקבלים מלוא החופן אבזור נוחות ובטיחות.

 • גרסאות ורמות גימור

  אבזור המותרות כולל חישוקי "21, חלון גג, תאורת לד אדפטיבית, סגירת דלתות רכה, דלת אחורית חשמלית, ריפודי עור, מושבים קדמיים וגלגל הגה, מולטימדיה "12.3 ומחוונים מוקרנים.

  ברמת גימור סופיריור מתווספים קפיצי אוויר, חישוקי "22, בקרת אקלים מפוצלת לארבע אזורים, מפתח חכם, מערך שמע משודרג מבית הרמן קרדון, מושבים משודרגים עם אפשרות לעיסוי ועוד. בגרסאות ה-M תמצאו גם אוורור למושבים, גימור עור מהודר יותר ותוספות קוסמטיות שונות.

  ב-2023 התווספה להיצע בישראל מהדורה מיוחדת ל-X5 ול-X6 בשם Black Vermilion. השינויים הם ויזואליים בלבד, וכוללים צבע "שחור קפוא" מטאלי למרכב יחד עם חישוקי "22 בצבע אפור מט, צבע אדום לקליפרים ולשבכה, פנסי לייזר עם רקע שחור, חלונות כהים מאחור וחבילת M Sport חיצונית.

  גם בתא הנוסעים נעשו שינויים ברוח דומה, עם ריפוד אלקנטרה כהה לתקרה, ריפודי עור עם נגיעות צבע אדום על המושבים, הדשבורד והדלתות, גימור עץ מיוחד בצבע אפור, שטיחים ייחודיים ועוד.

 • בטיחות

  כבר בגרסאות הבסיס האבזור עשיר עם בלימת חירום אוטונומית, תיקון סטייה מנתיב, ניטור שטחים מתים, ובקרת שיוט אדפטיבית. החל מרמת גימור סופריור יש גם בקרת שיוט מתקדמת יותר, שמירה על מרכז נתיב ומניעת תאונות צד.

 • מה חדש בב.מ.וו X6 2023

  תחילת שיווק מהדורת Black Vermilion.

 • סיכום

  ב.מ.וו X6 מלוטש מקודמו ומרשים כמעט מכל בחינה.

   

ב.מ.וו X6 2023 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג ב.מ.וו X6
ב.מ.וו X6 גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
2993
286
לקבלת הצעה
-
2993
286
לקבלת הצעה
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים ב.מ.וו X6

ברשותך ב.מ.וו X6?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5