BYD האן 2022 - אוטו

BYD האן 2022 יד שניה

BYD האן 2022 יד שניה

קטגוריה: סאלון
גירסה מומלצת:
521 ק"מ
שנת השקה: 2022

BYD האן 2022 יתרונות וחסרונות

יתרונות
חסרונות
בשורה התחתונה

BYD האן 2022 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד

 • רקע כללי

  האן (Han) היא מכונית סלון חשמלית ולא רכב פנאי. בכך היא יוצאת דופן לא רק במבחר של BYD בישראל אלא בין הדגמים החשמליים של מותגי סין הפועלים בארץ. היא הוצגה לראשונה ב-2020 ועברה מתיחת פנים ב-2022.

  לישראל הגיעה בספטמבר 2022 לאחר מתיחת הפנים, ויחד עם BYD 'אטו 3' (הקרוסאובר המשפחתי) ו'טאנג' (רכב הפנאי). להבדיל מאטו 3, גם 'האן' וגם 'טאנג' מגיעים לארץ בתקינה מוגבלת – כך הם משווקים גם באירופה. המשמעות היא מגבלת מכירות של 400 יחידות בשנה.

  המראה של 'האן' הוא סדאן-קופה, והממדים נכבדים עם אורך של 500 ס"מ, רוחב של 191 ס"מ ובסיס גלגלים של 292 ס"מ. לתא המטען נפח של 410 ליטר.

  היא אמנם מבוססת על פלטפורמה שונה מזו של טאנג, אבל משתמשת באותה יחידת כוח חשמלית עם שני מנועים: קדמי עם 245 כ"ס, ואחורי עם 272 כ"ס. ההספק המשולב עומד על 518 כ"ס וההנעה כפולה. לסוללה 85.4 קוט"ש וטווח הנסיעה המוצהר 521 ק"מ. זה הרבה יותר מזה שיש ל'טאנג', ומה שמסייע לכך הוא כנראה מקדם הגרר הנמוך של האן העומד על 0.23.

  יש רמת גימור אחת וזו כוללת תאורת לד, חישוקי "19, גג זכוכית, מצלמות היקפיות, מפתח חכם, הפעלה מרחוק כולל המיזוג, תפעול חשמלי לדלת תא המטען ולמושבים הקדמיים שיש להם גם אוורור, ריפוד עור, צג מולטימדיה "15.6 שניתן לשנות את הזווית שלו, מחוונים מוקרנים, תצוגה עילית, בקרת אקלים מפוצלת, ועוד.

 • עיצוב ונוכחות

   

 • תא נוסעים ומטען

   

 • מנוע וביצועים

   

 • נוחות והתנהגות

   

 • תמורה למחיר

   

 • בטיחות

  במפרט הבטיחות: 9 כריות אוויר, בלימה אוטונומית, התרעה על סטייה מנתיב (לא תיקון), מערכת לזיהוי רכב בשטח מת, התרעת תנועה חוצה מאחור, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעת פתיחת דלת. ארגון יורו NCAP טרם בחן את BYD טאנג.

 • מה חדש בBYD האן 2022

  בעולם דור ראשון לדגם ולאחר מתיחת פנים. בשוק הישראלי זהו דגם חדש לחלוטין.

 • סיכום

   

BYD האן 2022 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג BYD האן
BYD האן גרסאות חשמליות טווח נסיעה כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
521 ק"מ (WLTP)
518
לקבלת הצעה
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים BYD האן

ברשותך BYD האן?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.99%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5