שברולט מאליבו - אוטו

שברולט מאליבו מידע כללי

קטגוריה: משפחתיות גדולות / מנהלים
גירסה מומלצת:
12.5 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2017

שברולט מאליבו יתרונות וחסרונות

יתרונות מכונית גדולה עם אפקט הגעה מכובד, מרחב פנים גדול מלפנים, הנדסת אנוש, מולטימדיה איכותית, תא מטען גדול, ביצועים טובים, נוחות נסיעה טובה.
חסרונות היכולת הדינמית אינה גבוהה תחת עומס.
בשורה התחתונה הממדים גדולים, הנוכחות גבוהה והתמורה סבירה.

שברולט מאליבו 2023 חוות דעת

נבדק על ידי שגב אלעד
 • רקע כללי

  הדור התשיעי של מאליבו הופיע בעולם מוקדם מהצפוי בשל ביקורת שספג בשוק הביתי על מרווח במושב האחורי. לישראל עלה בפברואר 2016, זמן קצר אחרי תחילת השיווק בארה"ב, כשביולי 2017 הגיעה רמת גימור חדשה שעיקרה ציוד המכונית במערכות בטיחות מתקדמות (לראשונה) וגם עוד אבזור נוחות. במאי 2019 הגיעה לישראל מתיחת פנים למכונית שעיקרה תיבת הילוכים חדשה, רמת גימור חדשה, ותוספת של מערכות בטיחות מתקדמות בכל רמות האבזור. בשנה זו אין שינוי בדגם.

  מאליבו היתה הדגם הראשון בקונצרן GM להשתמש בפלטפורמת E2XX (שלדת הנעה-קדמית למשפחתיות גדולות וקרוסאוברים, שמשרתת בין היתר גם את הדור השני של אופל אנסיגניה).

  בישראל היא מוצעת רק עם מנוע 1.5 ל' טורבו-בנזין, 163 כ"ס ותיבה אוטומטית רציפה עם חלוקת הילוכים מדורגת כדי שתתפקד כתיבה פלנטרית.

  יש שתי רמות גימור, LT ו-LTZ+, ואת תכולתן ניתן לראות בדף הדגם של שנת 2019.

  היצע מערכות הבטיחות זהה בשתי רמות הגימור וכולל התרעת אי-שמירת מרחק לפנים, בלימה אוטונומית ב-80-8 קמ“ש כולל זיהוי הולכי רגל, התרעה ותיקון סטייה מנתיב, התרעות שטח מת בצד, התרעת תנועה חוצה מאחור, עמעום אורות אוטומטי ומערך Teen driver (ניטור התנהגות נהג צעיר).

 • עיצוב ונוכחות

  הממדים שלה מכובדים – היא המכונית הארוכה בסגמנט – ועוד בולטת בעיצוב דמוי סדאן-קופה שמעניקים לה נוכחות.

 • תא נוסעים ומטען

  סביבת הנהג נאה, איכות החומרים טובה (גם אם יש טובות יותר), ואיכות ההרכבה מצוינת. גם הנדסת האנש טובה מאוד, ומערכת המולטימדיה החדשה איכותית. האבזור עשיר ומערך הבטיחות שודרג, אבל עדיין המתחרות העיקריות מציעות יותר.

  שברולט מאליבו 2020 היא עדיין אחת המכוניות הגדולות בקבוצה וזה בא לידי ביטוי במרחב הפנימי. זה של הקדמי מעולה, מאחור מרווח הברכיים טוב, ואילו זה של הראש מעט חסר בגלל קו הגג המשתפל. המושבים נוחים, ותא המטען מצע נפח גדול.

   

 • מנוע וביצועים

  מנוע ה-1.5 ל' מספק ביצועים טובים והתנהלות זריזה. תיבת ההילוכים הרציפה בעלת פעולה מדורגת ופועלת היטב. התפעול הידני באמצעות כפתור בקצה הבורר, לא נוח לשימוש. צריכת הדלק טובה למדי ומעל הממוצע בסגמנט.

 • נוחות והתנהגות

  בעיר נוחות הנסיעה טובה, כשלפעמים שברולט מאליבו 2020 מתקשה להתמודד על שיבושים בינוניים. בשיוט, איכות הנסיעה טובה מאוד וגם מציעה בידוד רעשים מוצלח.

  נהיגה דינמית זה לא הצד החזק שלה. היא רכה מדי ונעה מדי על מתלייה, וגם ההגה שלה קל מדי.

   

 • תמורה למחיר

  מאליבו עדיין מציעה קלפים חזקים, אבל לנוכח התחרות העדכנית, היא מעט מחווירה. התמורה בינונית.

 • מה חדש בשברולט מאליבו 2023

  אין שינויים בדגם בשנה זו.

 • סיכום

  חזקה, ומרשימה גם אם כבר לא בקו הראשון בסגמנט.

שברולט מאליבו גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג שברולט מאליבו
שברולט מאליבו גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר יבואן
1490
163
1,524
194,990
1490
163
1,641
209,990
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים שברולט מאליבו

ברשותך שברולט מאליבו?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5