פורד קונקט - אוטו

יתרונות חסרנות

יתרונות /

חסרונות /

בשורה התחתונה /

פורד קונקט 2012 חוות דעת

 • רקע כללי

  פורד קונקט היא מסחרית שזהו ייעודה הראשון, ומכך נגזר תכנונה. אי לכך, יכולותיה כמכונית נוסעים מוגבלות – סביבת הנהג פשוטה, המנוע אינו
  חזק במיוחד והאבזור סביר בלבד. עם זאת היא מציגה יתרונות פרקטיים בדמות תאי אחסון רבים, תנוחת נהיגה טובה ומושבים נוחים. הקונקט גם מצליחה לשמור על נוחות נסיעה טובה מחוץ לעיר וסבירה בתוך העיר, אם כי במושב האחורי  - המרווח - הנוחות כמעט תמיד איננה טובה. התנהגות הכביש גם היא טובה מאוד ביחס למסחריות. באשר לעניין המסחרי – כאן מצטיינת הפורד קונקט עם שטח הטענה גדול במיוחד שהוא גם נוח להטענה עקב שלל פטנטים, ומשקל מורשה רב ביותר. ב-2012, עשור מאז שהושק, נחשף קונקט חדש - אשר אינו מתוכנן להגיע לישראל.

 • עיצוב ונוכחות

  הקונקט של פורד שואב סמננים הארוכה של החברה בייצור כלי רכב מסחריים. עיצובו רבוע ומשדר פרקטיות והוא היחיד בקטגוריה שמוצע במספר גרסאות מרכב (ארוך ומוגבה או קצר ורגיל).

 • תא נוסעים ומטען

  סביבת הנהג מעוצבת בפשטות ודיוק ההרכבה בינוני, אבל הפלסטיקים עבים וההרכבה מוצקה. הקונקט משופעת בשטחי אחסון גדולים - "בוידם" מעל הנהג והנוסע, תא המתאים לאחסון דפדפות A4 בחלק העליון של הדשבורד ועוד. רק מחזיקי כוסות חסרים - יש אחד, במיקום וגודל לא נוח. הראות החוצה מעולה בזכות קו החלונות הנמוך וזוג מראות פנורמיות מתחת למראות הצד, מה שהופך את הקונקט לכלי נוח מאוד לתמרון עירוני. מושב הנהג נוקשה אך נוח ונדרשים רק כיוונים קלים למציאת תנוחה נהיגה נוחה. הגה המתכוון רק לגובה עלול להפריע לבעלי מידות חריגות. המושבים האחוריים נוחים למדי והכניסה אליהם היא מדלת הזזה בודדת בצד ימין. הספסל רחב ויכיל בקלות שלושה מבוגרים בגודל ממוצע, או שלושה מושבי ילדים. תא המטען גדול ונוח להעמסה. התלונות היחידות הן לגבי אוזני הנעילה של המושבים, הבולטות לתוך תא המטען ולהעדר מדף אחורי.

 • מנוע וביצועים

  המנוע - טורבו דיזל 1.8 ליטר 90 כ"ס, המשודך לתיבה ידנית 5 היל' - מספק ביצועים סבירים. רצועת הכח שלו לא רחבה במיוחד והוא מחוספס בפעולתו. גם בשיוט נינוח התא אינו שקט, כשאת רעש הרוח הדומיננטי משלימים המהומי רעש המנוע ורעשי כביש ומתלים.

 • נוחות והתנהגות

  נוחות הנסיעה בינונית. היא טובה יחסית בכביש הבין עירוני, אך על שברי אספלט עירוניים הרכב מקפץ, במיוחד כאשר אינו עמוס, בשל מתלה אחורי נוקשה. המזגן רב עוצמה ומקרר את הרכב בקלות ובמהירות, מה שמפצה במידת מה על רעש מעט מוגזם (גם ברמות האיוורור הנמוכות).

 • תמורה למחיר

  הקונקט יקר יחסית לסגמנט - ומתאים למי שעיקר ייעודו הוא בהובלת מטען והסעת נוסעים הינה שיקול משני עבורו.

 • סיכום

  הקונקט ייתן מענה מיטבי בעבור מי שצריך להוביל סחורה בעלת נפח ומשקל, אבל לא מעוניין בוואן בגודל מלא ומייחס חשיבות שולית להסעת נוסעים.

פורד קונקט גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה
פורד קונקט גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר יבואן
1753
90
לקבלת הצעה
-
1753
90
לקבלת הצעה
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות הקשורות לדגם

|

8 1

שווה לשקול גם

ציון ותגובת גולשים

ברשותך פורד קונקט?

ציון משוקלל של גולשי אתר אוטו

ציון ותגובת גולשים

פורד קונקט צריכת דלק

חישוב צריכת דלק אמיתי, הינו נתון שתלוי בהמון משתנים סביבתיים ולכן לעולם לא ניתן נתון מדוייק וצריכת דלק אמיתית.

2
פורד קונקט צריכת דלק צריכת דלק יצרן
ק"מ /ל׳
צריכת דלק יצרן
עירוני ק"מ /ל׳
צריכת דלק יצרן
בין עירוני ק"מ /ל׳
צריכת דלק
אמיתית ק"מ /ל׳
דרגת
זיהום אוויר
15.4 12.6 17.2 13.1 טרם נבחן
15.4 12.6 17.2 13.1 טרם נבחן
3
13.1