פורד S-מקס - אוטו

פורד S-מקס

פורד S-מקס מידע כללי

קטגוריה: מיניוואן
גירסה מומלצת:
11.9 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2014

פורד S-מקס יתרונות וחסרונות

יתרונות
חסרונות
בשורה התחתונה

פורד S-מקס 2015 חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  הדור השני של ה-S-מקס נחשף באמצע 2014, לקראת תערוכת פריז.

  כמו בדגם שקדם לו, שנמכר במשך 8 שנים, מדובר בגרסת לייף-סטייל מסוגננת - וספורטיבית, לדברי פורד - למוביל הנוסעים גלאקסי, עם דגש גדול יותר על עיצוב ופחות על פרקטיקה.

  הדור היוצא בהחלט עמד בהבטחות - ונראה שהדבר לא נבצר מבינתם של קברניטי פורד, שאישרו את ייצור הדור השני בעידן בו המכירות נשלטות בידי סגמנט הקרוסאוברים לסוגיו.

  גם הפעם מדובר בהתבססות על מכלולי פורד מונדיאו החדשה (עליה גם מבוסס הגלאקסי), דהיינו רצפה חדשה עם מתלה אחורי חדש. את מחיר העיצוב החיצוני החתיכי - הדומה מדי לדור המוחלף, למרות שמדובר בדגם חדש - משלמים בעיקר במרווח הפנים, הן בהקשר של השורה שלישית שתתאים בעיקר לילדים והן בהקשר של תא המטען, שהינו קטן במעט מזה של הגלאקסי (285 ל' ב-S מקס מול 300 ל' בגלאקסי - בשני המקרים, כשכל המושבים בשימוש).

  מצד שני, ה-S מקס קצת פחות גדול מהגלאקסי (ב-8 ס"מ, לכדי 477 ס"מ), נמוך ממנו (ב-9 ס"מ, לכדי 166 ס"מ) וצר ממנו (ב-3 ס"מ, 188.5 ס"מ) - מה שעשוי לסייע לתפעול ידידותי יותר של הרכב.

  גם יחידות ההנעה זהות, כולל מנוע הטורבו-בנזין החדש (1.5 ל', 160 כ"ס) יחד עם המנעים המוכרים (2.0 ל', 203-240 כ"ס) והדיזלים המרשימים.

  לצד כל אלו יימצאו, ככל הנראה, שתי אפשרויות לתיבות אוטומטיות - רובוטית דו-מצמדית (מצמד רטוב) או אוטומטית - בשני המקרים עם 6 יחסי העברה.

  במבחני הריסוק זכה הדגם לציונים גבוהים ביותר - אולם כמקובל במבחן הריסוק המודרני, הציון תלוי בהימצאות מערכות בטיחות אקטיביות במפרט - מידע שיימסר עם הגעת הדגם לישראל, בסוף שנת 2015.

 • עיצוב ונוכחות

   

 • תא נוסעים ומטען

   

 • מנוע וביצועים

   

 • נוחות והתנהגות

   

 • תמורה למחיר

   

 • סיכום

   

פורד S-מקס גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה
פורד S-מקס גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר יבואן
240
לקבלת הצעה
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים פורד S-מקס

ברשותך פורד S-מקס?

ציון ותגובת גולשים

פורד S-מקס מתחרים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5