יונדאי אלנטרה 2018 - אוטו

יונדאי אלנטרה 2018 יד שניה

יונדאי אלנטרה 2018 יד שניה

קטגוריה: סדאן
גירסה מומלצת:
15.6 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2014

יונדאי אלנטרה 2018 יתרונות וחסרונות

יתרונות אבזור נדיב, מרחב פנים, איכות נסיעה נעימה, נוחה למדי, ביצועים סבירים.
חסרונות העדר מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות, מרווח ראש מאחור גבולי לגבוהים.
בשורה התחתונה משפחתית מאובזרת שבעיקר משתלמת בליסינג.

יונדאי אלנטרה 2018 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  הדור השישי של יונדאי אלנטרה הגיע לישראל במרץ 2016 והמשיך ללא שינוי גם ב-2017 וגם ב-2018. אלנטרה הזו היא יותר מתיחת פנים מאסיבית מאשר מכונית חדשה לחלוטין. היא נשענת על פלטפורמת קודמתה, i35, ומציעה את אותו בסיס גלגלים ארוך למדי של 270 ס"מ. שאר הממדים דומים ל-i35 וממוצעים לקטגוריה.

  מנוע 1.6 ל' ותיבת שישה הילוכים אוטומטית פלנטרית של הדור הקודם ממשיכה גם לאלנטרה לאחר שעברה את ההתאמות הנדרשות לתקנות זיהום האוויר העדכניות. המספרים הרשמיים מציגים שיפור קל בצריכת הדלק, אבל אלה מגיעים עם פגיעה קלה בתפוקה: ההספק ירד ל-127 כ"ס (132 כ"ס בעבר) והמומנט ל-15.8 קג"מ (16.1 ב-i35).

  יונדאי אלנטרה 2017 מוצעת בשתי רמות גימור, כשרמת 'אינספייר' כוללת את מערכת המולטימדיה של יונדאי 'קונקטד' (התקנה מקומית) עם מצלמה אחורית, בלוטות' ואפליקציות שונות, חישוקים קלים ("15), פתחי מיזוג מאחור ועוד. רמת 'סופרים' מוסיפה בקרת אקלים מפוצלת, מפתח חכם, חלון גג וחישוקי "17. המתחרות כבר מתחילות להציע מפרטי בטיחות מתקדמים עם מערכות אקטיביות – אלנטרה מציעה בישראל רק מערכת מובילאיי.

 • עיצוב ונוכחות

  יונדאי אלנטרה 2018 מציגה קו הרבה יותר שמרני. הוא יותר זוויתי ומזכיר קצת את סונטה הגדולה ממנה. התוצאה פחות מיוחדת, אבל הרושם הוא של מכונית מכובדת וגדולה.

 • תא נוסעים ומטען

  הגוונים בהירים, החומרים מוצקים, אבל העיצוב הכללי חסר השראה ומעט מיושן. הנדסת האנוש טובה ושפע האבזור (במיוחד ברמת 'סופרים') מפצים על הפשטות. מלפנים הקונסולה מפריעה לברך ימין ומאחור חסר מקום לראש. המושבים לא נוחים ותא המטען סביר בנפחו ודומה למתחרות.

 • מנוע וביצועים

  מנוע ה-1.6 ל' שקט, ויחד עם תיבת הילוכים החלקה, מתקבלת יחידת כוח זריזה. צריכת הדלק טובה, ומעל הממוצע למנוע אטמוספרי.

 • נוחות והתנהגות

  יונדאי אלנטרה 2018 מציעה נוחות סבירה, עם טיפול טוב בשיבושים קטנים וטלאי אספלט, שהולך ומשתפר ככל שעולה המהירות. רעשי הכביש חודרים אבל ברמה סבירה. התנהגות הכביש טובה מהמוצע כשפעולת הבלמים לא מספיק מדויקת.

 • תמורה למחיר

  אין לה אבזור בטיחות מתקדם, אבל יש לה טונות של אבזור מותרות כמו מיזוג למושב האחורי, גג שמש ומושב נהג חשמלי. עבור לקוח ליסינג או לקוח שמרני, יונדאי אלנטרה 2018 מציעה חבילה טובה.

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת 2018 הגרסה הנמכרת הייתה אינספייר SR ליטר עם כ-2400 יחידות.

 • סיכום

  מוכוונת ליסינג ולקוחות שמרניים.

יונדאי אלנטרה 2018 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה
יונדאי אלנטרה גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
1591
127
1,006
-
1591
127
1,016
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים יונדאי אלנטרה

ברשותך יונדאי אלנטרה?

ציון ותגובת גולשים

יונדאי אלנטרה מתחרים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.99%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5