יונדאי סונטה 2016 - אוטו

יונדאי סונטה 2016 יד שניה

יונדאי סונטה 2016 יד שניה

קטגוריה: משפחתיות גדולות / מנהלים
גירסה מומלצת:
17.9 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2015

יונדאי סונטה 2016 יתרונות וחסרונות

יתרונות נוכחות, מרווח בתא נוסעים, ביצועים, צריכת דלק, אבזור נוחות (במיוחד ברמת גימור 'לימיטד') מערכות בטיחות מתקדמות (רק ברמת גימור 'לימיטד').
חסרונות מרווח ראש, התנהגות כביש תחת עומס.
בשורה התחתונה קניה טובה מאוד.

יונדאי סונטה 2016 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד

 • רקע כללי

  אחרי כחמש שנים בהם שווקה המשפחתית הגדולה בשם i40, חזרה יונדאי לשם שהחל את השושלת, סונטה. היא הגיעה לישראל באוקטובר 2015 ומאז שווקה ללא שינוי. באוגוסט 2016 זכתה סונטה במכרז לאספקת רכבי השירות לקצינים בדרגת תא"ל בצה"ל.

  זהו דור שביעי לדגם, שמגיע אלינו מקוריאה, בתקינה אמריקאית ובגרסה היברידית בלבד. כמו קודמיו הוא פלטפורמה ומכלולים רבים כולל יחידת הכוח עם קיה אופטימה (הפעם דור רביעי). סונטה תוכננה עבור השוק האמריקאי שם היא מתחרה בין השאר בטויוטה קאמרי. לכן ממדיה של סונטה (בסיס גלגלים של 280.5 ס"מ ואורך של 485 ס"מ) דומים לאלה של קאמרי – מהגדולים בקטגוריה.

  כמו קאמרי, כך גם סונטה מוצעת בישראל במהדורה היברידית בלבד. זו משלבת בין מנוע בנזין בנפח 2.0 ל' (154 כ"ס) ומנוע חשמלי (51 כ"ס). התפוקה המשולבת עומדת על 193 כ"ס, שעוברת לגלגלים הקדמיים דרך תיבת שישה הילוכים אוטומטית.

  היא מוצעת בשתי רמות גימור, 'פרמיום' ו'לימיטד', שאת פירוט תכולתן ניתן לראות בדף הדגם לשנת 2015.

  היצע מערכות הבטיחות ברמת פרמיום כולל 7 כריות אוויר ומובילאיי. רמת לימיטד מוסיפה התרעת התנגשות קדמית, התרעה ותיקון סטייה מנתיב, התרעת רכב בשטח מת, ובקרת שיוט אדפטיבית.

 • עיצוב ונוכחות

  המכונית מיועדת לשוק האמריקאי, ניתן לראות זאת לפי החזות הארוכה, והממדים הנדיבים. ההופעה יותר מתאמצת מאשר נאה.

 • תא נוסעים ומטען

  כמו העיצוב החיצוני, גם זה הפנימי סולידי למראה ומאוד אמריקאי עם קווים ישרים וכפתורים גדולים. החומרים ברובם טובים, אבל הם לא מצליחים להעניק את אותה תחושת פרמיום שיש לחלק מהתמחרות. מערכת המולטימדיה איכותית, כשתפעולה לא נוח.

  עמדת הנהג קצת פחות מרווחת מאשר ניתן היה לצפות בגלל קונסולה רחבה, מושב שממוקם גבוה מדי וגג פנורמי שמצמצמים משמעותית את מרווח הראש. המרחב מאחור טוב בכל ממד, פרט למרווח הראש שחסר עבור גבוהים. גם תא המטען מציע נפח מכובד.

   

 • מנוע וביצועים

  יונדאי סונטה 2016 יוצאת לדרכה שקטה לגמרי, לפני שמנוע הבנזין מתערב. השילוב ביניהם חלק, הכוח הזמין רב, והתיבה יעילה ונינוחה גם אם מעט איטית בפעולתה. בעיר חלק ניכר מהנהיגה התבססה רק על המנוע החשמלי. כתוצאה מכך צריכת הדלק טובה מאוד ומעל ממוצע הסגמנט.

 • נוחות והתנהגות

  לעיתים היא נחבטת קלות דווקא במעבר על בליטות קטנות, אבל במרבית המצבים היא תצליח לשכך את פני הכביש באופן משביע רצון, כולל יכולת לספוג שברים גדולים באופן מרשים. רעשי הצמיגים והרוח נמוכים בעוצמתם וגם צליל המנוע מבודד היטב (למעט בהתנעת בוקר).

  יונדאי סונטה 2016 מצליחה לרסן את עצמה בצורה סבירה אבל לא נותנות לנהג שום סיבה לנהוג מהר בכביש מפותל.

   

 • תמורה למחיר

  התמורה המתקבלת אל מול מחירה טובה מאוד. הסונטה מציעה המון בממדים, באבזור בטיחות ובאבזור הנוחות – ובמחיר נמוך מזה של המתחרות.

 • מה חדש ביונדאי סונטה 2016

  אין שינויים בדגם בשנה זו.

 • סיכום

  מכונית היברידית וחסכונית בדלק, עם חלל פנימי גדול ומרווח, ומדד בטיחות גבוה.

יונדאי סונטה 2016 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה
יונדאי סונטה גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
1999
193
1,041
-
1999
193
1,134
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים יונדאי סונטה

ציון ותגובת גולשים

ברשותך יונדאי סונטה?

ציון משוקלל של גולשי אתר אוטו

ציון ותגובת גולשים

1
 • לאה

  האוטו שלי

  יונדאי סונטה 2.0 ל' היברידי, אוט', Premium
  מודל: 2016 - 2016

  תאריך: 22.01.2024

  ממש טוב

  ?האם היית קונה את הרכב שוב כן

  כמה זמן הרכב ברשותך: 0

  צריכת דלק ממוצעת: 0 ק״מ לליטר

מתקדמים לרכב הבא?

זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר

auto image

כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.99%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5