מאזדה 6 2022 - אוטו

מאזדה 6 2022 יד שניה

קטגוריה: משפחתיות גדולות / מנהלים
גירסה מומלצת:
14.0 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2013

מאזדה 6 2022 יתרונות וחסרונות

יתרונות עיצוב מבריק ונוכחות רבה, איכות חומרים בתא הנוסעים, נוחות נסיעה טובה, יכולת דינמית מצוינת, מנוע 2.5 ליטר חזק, צריכת דלק טובה, מאובזרת היטב.
חסרונות היעדר מחץ במנוע ה-2.0 ל', מרווח ראש מאחור לגבוהים בסדאן, מעט נוקשה בעיר.
בשורה התחתונה על אף גילה המתקדם היא עדיין מהטובות בקטגוריה.

מאזדה 6 2022 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  מאזדה 6 הזו, היא כבר מכונית וותיקה. היא הוצגה בסוף 2012, ומאז עברה שלוש מתיחות פנים (ב-2015, ב-2017 וב-2019) שנועדו להשאיר אותה רעננה ורלוונטית. בשנה זו לא חל שינוי בדגם או ברמת האבזור.

  זהו הדור השלישי לדגם שמוזן באותם מנועים שעודכנו במהלך מתיחת הפנים של 2019. אלה מנועי בנזין אטמוספריים, 4 צילינדרים בנפח 2.0 ל' עם 165 כ"ס ו-2.5 ל' שמפיק 195 כ"ס וגם מציע ניתוק צילינדרים לצמצום צריכת הדלק (בטווח שבין 40 ל-80 קמ"ש – נמוך מהמקובל שעומד על 100 קמ"ש). בשני המקרים התיבה היא אוטומטית עם שישה הילוכים.

  יש שלוש רמות גימור: 'לקשרי' ו'סיגנצ'ר' שקיימות מ-2019 ורמת 'בלאק אדישן' שהצטרפה ב-2020. גרסת ה-2.0 ל' מוצעת ברמת גימור אחת, 'לקשרי', שכוללת, חישוקי "17, ריפוד עור, תפעול חשמלי למושבים (עם זיכרון לנהג) ועוד. גרסת ה-2.5 ל' מוצעת ברמת 'בלאק אדישן' עם פרטי עיצוב מושחרים (חישוקים, בתי מראות ועוד מני נגיעות בתא הנוסעים), חישוקי "19, תצוגה עילית, אוורור מושבים, כניסה והנעה ללא מפתח, שמשות אחוריות כהות, ועוד. בפסגה רמת 'סיגנצ'ר' שמעבר לתוספות קוסמטיות כמו שילוב של עור נאפה וזמש, כוללת מערכת סטריאו של BOSE, מצלמות היקפיות, פנסי חזית עקבי פניה, צג "7 בלוח המחוונים, גלגל הגה ייחודי, ועוד.

  לכל הגרסאות מערכת בלימה אוטונומית גם בנסיעה לאחור, תיקון סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, עמעום אורות אוטומטי, מערכת התרעה לעייפות נהג ועוד. מרמת גימור 'בלאק אדישן' יש גם מערכת לניטור שטחים מתים והתרעה על תנועה צולבת. ארגון EuroNcap העניק למכונית ציון של חמישה כוכבי בטיחות במבחן שפורסם ב-2018.

 • עיצוב ונוכחות

  מאזדה 6 היא מכונית וותיקה מאוד. הצללית מאוד מוכרת ומזוהה, אבל איכשהו הגיל לא ניכר בה, והיא עדיין נראית מצוין.

 • תא נוסעים ומטען

  תא הנוסעים החדש מרים את האווירה לטריטוריית מכוניות היוקרה. האבזור הרב עוזר לכך למרות שהוא כבר לא חריג לטובה כפי שהיה בעבר. תנוחת הישיבה נמוכה, כשמלפנים יש מספיק מקום ומאחור יש הרבה מקום לברכיים, ומרווח ראש בינוני. תא המטען לא מרשים, אך מספק.

 • מנוע וביצועים

  מנוע ה-2.0 ל' חזק ומציע ביצועים טובים שמגובים גם בצליל נעים. הוא פחות נמרץ בסל"ד נמוך ממנועי הטורבו או ההיברידיים של המתחרות, אבל האופי הזריז של התיבה מפצה על כך, במיוחד במצב 'ספורט'. מנוע ה-2.5 ל' מציע ביצועים חזקים משמעותית. בשתי הגרסאות צריכת הדלק טובה.

 • נוחות והתנהגות

  נוחות הנסיעה בעיר מעט קשיחה, אבל לא באופן מוגזם. מחוץ לעיר נוחת הנסיעה מעולה. בידוד הרעשים טוב. רעשי רוח נשמעים מעל 120 קמ"ש ורעשי הכביש מעט מתחת לכך. התנהגות הכביש מעולה ומענגת – כישורים שהופכים לנדירים.

 • תמורה למחיר

  כניסתה החזקה של טסלה מודל 3 לשוק ניערה את הסגמנט. פתאום גם המתחרות מוכרות יותר (גם בגלל שחזר המלאי). מאזדה 6, על אף גילה, היא מכונית תחרותית, גם מבחינת היכולות גבוהות, האבזור שופע, וגם בגלל המחיר. כך שהתמורה גבוהה.

 • מה חדש במאזדה 6 2022

  אין שינויים בשנת הדגם 2022.

 • סיכום

  העיצוב מפגין נוכחות, ומשדר מצוין את היכולות הגבוהות של המכונית.

מאזדה 6 2022 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג מאזדה 6
מאזדה 6 גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
1998
165
לקבלת הצעה
-
2488
195
לקבלת הצעה
-
2488
195
לקבלת הצעה
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים מאזדה 6

ציון ותגובת גולשים

ברשותך מאזדה 6?

ציון משוקלל של גולשי אתר אוטו

ציון ותגובת גולשים

1
 • תומר צבי

  האוטו שלי

  מאזדה 6 2.0 ל', אוט', Luxury
  מודל: 2022 - 2022

  תאריך: 22.06.2023

  מרווחת מפנקת אמינה וחזקה

  ?האם היית קונה את הרכב שוב כן

  כמה זמן הרכב ברשותך: 1

  צריכת דלק ממוצעת: 0 ק״מ לליטר

מאזדה 6 מתחרים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5