מיצובישי אאוטלנדר 2022 - אוטו

מיצובישי אאוטלנדר 2022 יד שניה

מיצובישי אאוטלנדר 2022 יד שניה

קטגוריה: פנאי/שטח בינוני
גירסה מומלצת:
11.5 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2021

מיצובישי אאוטלנדר 2022 יתרונות וחסרונות

יתרונות עיצוב, סביבת נהג, מרחב, התנהגות כביש, 7 מקומות.
חסרונות צריכת דלק, נוחות נסיעה, מרחב בשורה השלישית, תא מטען כשכל המושבים בשימוש.
בשורה התחתונה תמורה טובה למחיר.

מיצובישי אאוטלנדר 2022 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  הדור הרביעי של מיצובישי אאוטלנדר הושק בישראל ביולי 2021. הוא חולק אותה רצפה של ברית רנו-מיצובישי המשמשת גם את ניסאן X-טרייל החדש.

  הדגם החדש גדול מקודמו בכל הממדים, ומוצע בישראל עם מנוע בנזין אטמוספרי בנפח 2.5 ליטר המייצר 181 כ"ס. משודכת לו תיבה רציפה, ההנעה קדמית או כפולה, המרכב רק עם שבעה מושבים.

  במאי 2022 הודיעה יבואנית מיצובישי על העלאת מחירים לאאוטלנדר החדש. מחיר רמת הגימור הבסיסית, 'אקזקוטיב', עלה ב-7%; ברמת גימור זו, בין השאר, תאורת לד, חישוקי "18 ובקרת אקלים. עם זאת, מחיר הכניסה הישן נשמר באמצעות רמת גימור מופחתת-אבזור; זו נקראת 'אינטנס' והיא נעדרת בקרת שיוט אדפטיבית, פנסי ערפל בטכנולוגית לד, קיפול חשמלי למראות, חיישני גשם, שקע USB מאחור ודיפון עור להגה ולבורר.

  יתר רמות הגימור התייקרו בשיעור של כ-2%. רמת גימור 'אינסטייל' כוללת חישוקי "20, גג זכוכית, מפתח חכם; 'פרמיום' מוסיפה ריפוד דמוי עור, צג "9, מחוונים מוקרנים, ותפעול חשמלי למושב הנהג; ב'לקשרי' גם תפעול חשמלי לדלת תא המטען, ריפוד עור, מצלמות היקפיות ותצוגה עילית; ב'לקשרי TTH' גג בצבע שונה, עור קאמל ותפעול חשמלי למושב הנוסע.

 • עיצוב ונוכחות

  מעצבי מיצובישי כיוונו לכך שאאוטלנדר החדש לא רק יהיה גדול מקודמו, אלא גם ייראה כך ויהיה בולט באופן משמעותי מקודמו האנמי. לא כולם יאהבו אותה, אבל התוצאה רבת רושם.

 • תא נוסעים ומטען

  מורגש שזהו דור חדש מכיוון שצג המולטימדיה גדול ונוכח, ולוח המחוונים המוקרן (מרמת הגימור 'פרמיום' ומעלה) מרשים.

  קל למצוא תנוחת נהיגה טובה אך חסרה תמיכה לגב התחתון. המרחב בשורה השנייה נדיב, ניתן להזיז את המושבים לפנים ולאחור ומרווח הרגליים טוב. לעומת זאת, בשורה השלישית המרחב מוגבל מדי ומתאים בפועל רק לילדים.

  נפח תא המטען, כאשר כל המושבים בשימוש, 160 ליטרים, וזה מעט מאוד. כאשר שורת המושבים השלישית מקופלת הנפח נדיב ביותר ועומד על 793 ליטרים.

   

 • מנוע וביצועים

  לאאוטלנדר מנוע בנזין אטמוספרי 2.5 ליטרים המייצר 181 כ"ס ו-24.9 קג"מ, התיבה רציפה, ההנעה קדמית או כפולה (אופציה בשתי רמות הגימור הגבוהות).

  הביצועים מספקים בנסיעה רגועה ובשיוט מהיר, אך בעליות או תחת עומס חטיבת הכוח מתאמצת והביצועים אינם מרשימים. בידוד רעשי המנוע טוב בשיוט, אך באותם מצבי עומס פעולתו נשמעת מדי.

   

 • נוחות והתנהגות

  כיול המתלים באאוטלנדר נמצא בצד הקשיח של הסקלה; בעיר נוחות הנסיעה סבירה על שיבושים קלים, אך במעבר על שיבושים גדולים הספיגה אינה טובה. מחוץ לעיר נוחות הנסיעה משתפרת, אך עדיין אינה מצטיינת. בידוד רעשי הכביש והרוח אינו מרשים אף הוא.

  היכולת הדינמית של אאוטלנדר, לא מעט בזכות ההנעה הכפולה, טובה מאוד. אחיזת הכביש גבוהה, הרכב משנה כיוון באופן נחוש ולהגה המדויק משקל טוב.

   

 • תמורה למחיר

  סוד הצלחתו של אאוטלנדר היוצא היה בתמורה למחיר, בייחוד בגרסת שבעת המושבים. היבואן השכיל לשמר יתרון יחסי זה.

  רמות הגימור 'אקזקוטיב' ו'אינסטייל' הבסיסיות מעניקות את התמורה הטובה ביותר.

   

 • צריכת דלק

  צריכת הדלק ברכב המבחן (גרסת הנעה כפולה) עמדה על 8.9 ק"מ/ל', ובשיוט הייתה 11.7 ק"מ/ל'. יש להניח שנתון זה ישתפר במעט בגרסת ההנעה הקדמית.

 • מה חדש במיצובישי אאוטלנדר 2022

  באוקטובר 2021 מיצובישי הכריזה על אאוטלנדר PHEV החדש. הסוללה החדשה מציעה 20 קוט"ש וטווח הנסיעה החשמלי כמעט כפול מבעבר - 89 ק"מ. לראשונה הדגם מוצע בסידור של שבעה מושבים לעומת חמישה בלבד בעבר. השיווק בישראל היה צפוי להתחיל במחצית השניה של 2022 - אך נדחה ל-2023.

 • סיכום

  העיצוב החיצוני של האאוטלנדר מפגין נוכחות רבה, סביבת הנהג מודרנית והיכולת הדינמית נאה. אולם חטיבת הכוח אינה מרשימה, נוחות הנסיעה בינונית והמרחב בשורה השלישית אינו נדיב.

מיצובישי אאוטלנדר 2022 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג מיצובישי אאוטלנדר

כתבות ומבחני דרכים מיצובישי אאוטלנדר

ברשותך מיצובישי אאוטלנדר?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5