מיצובישי ספייס סטאר 2015 - אוטו

מיצובישי ספייס סטאר 2015 יד שניה

מיצובישי ספייס סטאר 2015 יד שניה

קטגוריה: סופרמיני
גירסה מומלצת:
23.2 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2013

מיצובישי ספייס סטאר 2015 יתרונות וחסרונות

יתרונות אבזור, צריכת דלק, מרחב מלפנים, כושר תמרון משובח בעיר.
חסרונות תא נוסעים פשוט, ביצועים, עידון, נוחות נסיעה, רועשת.
בשורה התחתונה ספייס סטאר האוטומטית מציעה חבילה מעניינת בהרבה מאחותה הידנית.

מיצובישי ספייס סטאר 2015 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  ספייס סטאר הוצגה בסוף 2011 והחזירה כינוי שמיצובישי השתמשה במיניוואן קטן שבעיקר נמכר ביפן ובעוד שווקים בודדים בין השנים 1998-2005. כשהוצגה היא סימנה מהפכה בשורות מיצובישי, כשהדגם הוגדר כמכונית גלובלית של היצרנית ובכך החליפה את קולט – מכונית גדולה יותר, שגם נמכרה בישראל, ושמוכרת בעולם גם בשם מיראז' (Mirage, תעתוע). שם עם היסטוריה ארוכה במיצובישי, ושכיום משמש את גרסת הסדאן של ספייס סטאר, שבישראל ובעוד כמה שווקים נמכרת כמיצובישי אטראז'.

  אז זהו דור שני לכינוי ספייס סטאר, ודור שישי לסופרמיני של מיצובישי שלאורך ההיסטוריה נמכרה תחת שמות שונים.

  לישראל היא הגיעה ביוני 2013 והכניסה את מיצובישי לסגמנט הסופרמיני בו לא היתה היבואנית מעולם. באוקטובר 2014 שודרגה רמת הגימור הבכירה 'אינסטייל', כשבשנה זו לא חל שינוי בדגם.

  ממדי ספייס סטאר קטנים במעט מאלה של ניסאן מיקרה, וממצבים אותה כמכונית הקטנה ביותר בקטגוריית הסופרמיני.

  היא משווקת עם שני מנועי בנזין, 3 צילינדרים מסדרת ה-MIVEC (הדור החדש לתקופה) עם תזמון שסתומים משתנה. למנוע ה-1.0 ל', 71 כ"ס והוא משודך לתיבה ידנית עם חמישה הילוכים, ולמנוע ה-1.2 ל', 80 כ"ס והוא משולב לתיבה אוטומטית רציפה ומערך עצור והתנע.

  יש שתי רמות גימור. רמת 'אינווייט' עבור מנוע ה-1.0 ל' עם 6 כריות אוויר, 2 חלונות חשמל, מראות צד חשמליות, מערכת שמע בהתקנה מקומית עם USB, ותאורת יום. רמת גימור 'אינסטייל' מוצעת רק עם מנוע ה-1.2 ל' ומוסיפה חלונות חשמל גם מאחור, מערכת שמע מקורית עם USB, בלוטות' (בהתקנה מקומית), זוג רמקולים (סה"כ 6), שליטה מההגה על מערכת השמע ובלוטות', בקרת אקלים, בקרת שיוט, תפעול מגבים ואורות אוטומטי, תפעול מגבים ואורות אוטומטי, חימום למראות הצד, שמשות כהות, וניטור לחץ אוויר בצמיגים ועוד.

  במבחני הריסוק של ארגון EuroNCAP היא זכתה בציון של ארבעה כוכבים. ציוני ההגנה שלה בסעיפים השונים נאה למדי, אבל היא פספסה את הכוכב החמישי כיוון שבסעיף הגנה על ילדים, היא השיגה ציון של 72%, כשהמינימום לחמישה כוכבים מחייב ציון גבוה מ-75% בסעיף זה.

 • עיצוב ונוכחות

  שמה, "כוכבת חלל", מפתח ציפיות לעיצוב נועז. אבל במקרה הזה הפיך הוא הנכון עם מראה סתמי וחסר נוכחות.

 • תא נוסעים ומטען

  המראה המשמים ממשיך לפנים הרכב. יחד עם החומרים הפשוטים נוצרת תחושה ענייה. האבזור ברמת הגימור הגבוהה, משפר מעט את המצב. המזגן רועש וחסרה תאורת פנים.

  המרווח מלפנים גדול ומאחור הוא יחסית מצומצם לראש ולברכיים. תא המטען של מיצובישי ספייס סטאר 2015 קטן ביחס לקבוצה.

   

 • מנוע וביצועים

  למרות הספק צנוע של 80 כ"ס, בזכות משקל קליל (865 ק"ג) מתקבלים ביצועים זריזים בתאוצות ביניים. מעבר לכך הביצועים פחות מסעירים, ומצטרפים למנוע בעל אופי מחוספס, שגם רועד בעמידה ורועש במאמץ. צריכת הדלק בקצב רגיל מאוד חסכנית. תחת עומס מאוד בזבזנית.

  מנוע ה-1.0 ל' (71 כ"ס) בעל אופי מעודן במעט ממנוע ה-1.2 ל'. אבל הוא מרגיש חלש בסל"ד נמוך והשילוב עם הילוכים ארוכים, מנפק תאוצות עצלות. במאמץ הוא רועש וצריכת הדלק מצוינת.

   

 • נוחות והתנהגות

  נוחות הנסיעה בינונית. בעיר היא מעבירה יותר מיד שיבושים, ומתקשה במיוחד על אלה הגדולים. במהירות בינעירונית הסינון מוצלח יותר, אלא שאז מצטרפים רעשי הדרך, רוח ובעיקר רעשי הכביש והמנוע.

  מיצובישי ספייס סטאר 2015 מאופיינת בזוויות גלגול גדולות ורגישות מוגזמת להעברות משקל. בנוסף ההגה ארוך מידי (3.5 סיבובים מנעילה לנעילה), בעל שטח מת גדול במרכז, ולא מספיק "מתמרכז" לאחר סיבוב. מצד שני יכולת התמרון בעיר מצוינת.

   

 • תמורה למחיר

  ספייס סטאר האוטומטית מציעה חבילה מעניינת, כזו שקשה למצוא ברכבי מיני אחרים (שקטנות משמעותית), ולא בקטגוריית הסופרמיני בגלל המחיר הזול, והאבזור הרב ביחס למתחרות בקבוצה.

 • מה חדש במיצובישי ספייס סטאר 2015

  אין שינויים בדגם בשנה זו.

 • סיכום

  העקרונות המכאניים עליה היא נסמכת: יותר חלל, יותר חסכוני, יותר ירוק ויותר זול, סה"כ מוצלחים ורק חסר מעט עידון, ביחידת הכוח, בנוחות, באווירה שבתא הנוסעים.

מיצובישי ספייס סטאר 2015 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה
מיצובישי ספייס סטאר גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
999
71
267
-
1193
80
380
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים מיצובישי ספייס סטאר

ברשותך מיצובישי ספייס סטאר?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5