רנו טווינגו - אוטו

רנו טווינגו

רנו טווינגו מידע כללי

קטגוריה: מיני
גירסה מומלצת:
20.8 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2017

רנו טווינגו יתרונות וחסרונות

יתרונות עיצוב, ביצועים, כושר תמרון
חסרונות בידוד רעשים, תא מטען, תיבת הילוכים
בשורה התחתונה מקורית ומהנה

רנו טווינגו 2019 חוות דעת

נבדק על ידי שגב אלעד
 • רקע כללי

  כאשר הוצגה רנו טווינגו הראשונה ב-92', העולם קיבל מכונית חיננית וחמודה עם מבט חייכני ושמח - ופרצה דרך שאיש לא הלך בה. הדור השלישי, שהוצג ב-2014, הולך גם הוא בכיוון חדשני ושונה - הפעם מהבחינה המכאנית. הטווינגו - נציגת רנו בסגמנט המיני - חולקת מכלולים משותפים עם סמארט פורפור, וכמוה מוצעת עם מבנה ייחודי של מנוע אחורי והנעה אחורית - תצורה המאפשרת מערכת היגוי יעילה יותר, לטובת תמרונים עירוניים. הטווינגו מוצעת עם שני מנועים בשלושה הספקים - 1.0 ליטר אטמוספרי (71 כ"ס) ו-0.9 ליטר טורבו (90 כ"ס); המנוע האחרוןמוצע גם בגרסת 110 כ"ס, המניע את הטווינגו החזקה במבחר - טווינגו GT, המציעה בנוסף גם כיול מתלים, היגוי ובקרת יציבות שונים. מבחר תיבות ההילוכים כולל תיבה ידנית (5 היל') או רובוטית דו-מצמדית (6 היל'). לטווינגו מבנה של 5 דלתות, וניתן לאכלס בה עד ארבעה אנשים. לישראל הגיעה הטווינגו החדשה בדצמבר 2016.

 • עיצוב ונוכחות

  הטווינגו פשוט יפה, צעירה ומגניבה – ומושכת מבטים מהסוג הנכון.

 • תא נוסעים ומטען

  כמו העיצוב החיצוני, גם העיצוב הפנימי צעיר ומקורי - במיוחד ברמות האבזור הבכירות, להן תא נוסעים עתיר צבע. תא הנוסעים שופע פתרונות תפעול יצירתיים, אך גם סובל מכמה מוזרויות בהנדסת האנוש. תנוחת הנהיגה בעייתית, ומרווח הפנים - לארבעה - לקוי.

 • מנוע וביצועים

  בגרסת הטורבו (0.9 ל', 90 כ"ס) הטווינגו מרגישה זריזה מאוד. יחד עם זאת, גם כאן העסק סובל ממגרעות - בסל"ד נמוך הטווינגו מווברצת יותר מהרצוי, ותפעול תיבת ההילוכים (רוב' דו-מצמדית, 6 היל') מצריך עדינות מסוימת. מחוץ לעיר, העסק עובד הרבה יותר טוב. צריכת הדלק הממוצעת במהלך המבחן עמדה על 13.5 ק"מ לליטר.

 • נוחות והתנהגות

  על אף שהטווינגו היא מכונית עירונית באופייה, היא לא לגמרי מרגישה בבית בעיר - הממדים אמנם קטנים וכושר התמרון מופלא, אך נוחות הנסיעה בעיר לא טובה וההיגוי סובל ממרווח סיבובים חריג (ארבעה סיבובים מנעילה לנעילה). מחוץ לעיר, הטווינגו נוחה בהרבה. על אף ההנעה האחורית, המנוע האחורי והכיול הנוקשה - הטווינגו לא מציעה יכולת דינאמית יוצאת דופן.

 • תמורה למחיר

  הטווינגו היא אמנם מהדגמים היותר-יקרים בסגמנט, אך בהשוואה לדגמים האופנתיים (פיאט 500, אופל אדם) ובהתחשב ברמת האבזור וביחידת ההנעה - הטווינגו מציעה את אחת העסקאות היותר-טובות בסגמנט.

 • סיכום

  לא רציונאלית - אמוציונאלית.

רנו טווינגו גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג רנו טווינגו

כתבות ומבחני דרכים רנו טווינגו

ברשותך רנו טווינגו?

ציון ותגובת גולשים

רנו טווינגו מתחרים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5