סקודה אוקטביה 2020 - אוטו

סקודה אוקטביה 2020 יד שניה

סקודה אוקטביה 2020 יד שניה

קטגוריה: סדאן
גירסה מומלצת:
20.8 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2020

סקודה אוקטביה 2020 יתרונות וחסרונות

יתרונות מרחב לנוסעים, תא מטען, איכות תא נוסעים, ביצועים, צריכת דלק.
חסרונות הנדסת אנוש פחות טובה מבעבר, נוחות נסיעה בעיר, מחיר – בייחוד ברמות הגימור הגבוהות.
בשורה התחתונה מוצלחת ושימושית, אך יקרה מבעבר

סקודה אוקטביה 2020 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  בשנת 1996 הוצגה לראשונה סקודה אוקטביה. המשפחתית הצ'כית היא שהובילה את השינוי המשמעותי שעבר המותג, וסייעה לפתח את אופיו וייחודו – שימושיות ויעילות.

  הדור הנוכחי והרביעי במספר של האוקטביה, הוצג לראשונה בנובמבר 2019, כ-7 שנים לאחר הצגת הדור הקודם. דור זה מבוסס על אותה רצפה כמו קודמו, MQB של קבוצת פולקסווגן, ומוצע בגרסאות ליפטבק וסטיישן. בסיס הגלגלים ללא שינוי (268.6 ס"מ), וממדי האורך והרוחב גדלו במעט (1-2) ס"מ.

  אוקטביה החדשה מעוצבת בהתאם לקווים החדשים של דגמי היצרנית, מצוידת באבזור בטיחות ונוחות עשיר, וכן מציעה לראשונה יחידות הנעה משולבות מערך היברידי מתון 48 וולט.

  סקודה אוקטביה משווקת בישראל החל מאוגוסט 2020 עם 2 מנועי בנזין (1.0 ל', 1.5 ל'), מנוע דיזל אחד (2.0 ל') וב-3 רמות גימור ('אמבישן', 'דינאמיק', 'סטייל').

 • עיצוב ונוכחות

  אוקטביה הנוכחית מציגה עיצוב מעודן, אלגנטי, ומחודד במידה. העיצוב החדש יוצר הופעה קלילה יותר לעומת הדור הקודם, אך עדיין מכובדת ומרשימה.

 • תא נוסעים ומטען

  השינוי המשמעותי בעיצוב ממשיך גם אל תוך תא הנוסעים. סביבת הנהג נאה ומודרנית, איכות החומרים טובה מאוד, וכך גם איכות הגימור.

  המרווח לנוסעים טוב מאוד, אם כי מנהרת ההינע הגדולה אינה משאירה הרבה מקום במרכז המושב. תא המטען, כמקובל בסקודה, גדול ועשוי היטב.

   

 • מנוע וביצועים

  מנוע הדיזל (2.0 ל', 150 כ"ס, 34.6 קג"מ) שקט ומעודן, ושלא כדרכם של מנוע דיזל לרוב, משלב בצורה כמעט מיטבית בין ביצועים משובחים לתצרוכת דלק מצוינת 16.6) ק“מ לליטר במבחן מאומץ).

  גרסת ה-1.0 ל' (בנזין, 110 כ"ס) זריזה למדי אך כמובן מציגה כצפוי ביצועים טובים פחות, מנגד היא שומרת על צריכת דלק נמוכה (14 ק"מ לליטר במבחן מאומץ).

   

 • נוחות והתנהגות

  נוחות הנסיעה בעיר סבירה, אך שיבושים גדולים ובוטים מורגשים לעיתים בתא הנוסעים, בעיקר מאחור. מחוץ לעיר, וככל שהמהירות עולה, המצב משתפר.

  בידוד רעשי המנוע והרוח מבוצע בצורה טובה למדי. רעשי הכביש לעומת זאת, מפגיעים נוכחות כבר ב-70 קמ"ש.

  כרגיל בדגמי המותג, היכולת הדינמית טובה והתנהגות הכביש צפויה ובטוחה, הגם שאינה מרגשת.

   

 • תמורה למחיר

   

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת 2020 הגרסה הנמכרת הייתה אמבישן 1.5 ליטר עם כ-3750 יחידות.

  אחריה גרסת האקסלוסיב 1.5 ליטר עם כ-300 יחידות.

   

 • מה חדש בסקודה אוקטביה 2020

  עם השקתה של האוקטביה הכריזה היצרנית כי תציע בעתיד גרסאות נוספות לדגם, ביניהן גרסת כלאיים נטענת משקע (iV), גרסת סקאוט (דמוי שטח), גרסת ספורטליין (בעיצוב ספורטיבי ללא תוספת כוח) ו- RS (גרסה ספורטיבית הכוללת שיפורי מתלים וביצועים). טרם ידוע אם גרסאות אלה ישווקו בארץ.

 • סיכום

  צעד גדול ביחס לדור הקודם

סקודה אוקטביה 2020 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג סקודה אוקטביה

כתבות ומבחני דרכים סקודה אוקטביה

ברשותך סקודה אוקטביה?

ציון ותגובת גולשים

סקודה אוקטביה מתחרים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.99%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5