טסלה סייברטראק - אוטו

טסלה סייברטראק

טסלה סייברטראק מידע כללי

קטגוריה: טנדר גדול (אמריקאי)
גירסה מומלצת:
544 ק"מ
שנת השקה: 2024

טסלה סייברטראק יתרונות וחסרונות

יתרונות
חסרונות
בשורה התחתונה

טסלה סייברטראק 2024 חוות דעת

נבדק על ידי שגב אלעד
 • רקע כללי

  בדצמבר 2023 חשפה טסלה את גרסת הייצור של הסייברטראק – באיחור של יותר משנתיים ממועד ההשקה המתוכנן.

  למעט תוספת מראות צד, המתחייבות בתקינה האמריקאית, עיצובו החיצוני של הסייברטראק הסדרתי נותר נאמן למדי לרכב התצוגה הזוויתי-עתידני.

  המרכב כולו עשוי מפלדת אל-חלד (נירוסטה), עבה במיוחד, שהינה חלק נושא עומס בשלדה. המרכב אומנם רגיש לכתמי טביעות אצבע, אך עמיד במיוחד בפני מכות ושריטות - ואפילו בפני קליעים מנשק קל. חלונות הרכב עמידים בפני ניפוץ ויעמדו אפילו בפני כוח של כדור בייסבול הפוגע בהם במהירות של 112 קמ"ש.

  החברה מצפה לציוני בטיחות גבוהים במיוחד במבחני ריסוק, אך לא ברור מה יקרה ליושבי רכב אחר שיפגעו בתאונה מסייברטראק שבנוי כמו נגמ"ש...

  ממדיו החיצוניים תואמים לסגמנט הטנדרים הגדולים של צפון אמריקה, והמשקל כביר – כ-3 טון - אך עדיין נמוך יחסית למתחרים החשמליים.

  את הארגז ניתן לסגור בעזרת כיסוי קשיח נגלל (כשהוא פתוח טווח הנסיעה צונח בכ-10%), ומלפנים יש תא מטען נוסף, צנוע יחסית.

  מרווח הגחון משתנה בזכות מתלי אוויר אדפטיביים ומגיע עד ל-44.3 ס"מ במצב המירבי.

  סביבת הנהג מחזירה אותנו לקו המוכר של טסלה. במרכז ישנו מסך בגודל 18.5 אינץ' ומאחור ישנו מסך נוסף לנוסעים בגודל 9.4 אינץ' - אך שאר התא ספרטני לחלוטין. גלגל ההגה הוא פיתוח של מוט ההיגוי המלבני (Yoke), ומפעיל מערכת על-חוט (ללא קשר מכאני לגלגלים) והיגוי אחורי.

  כדרכה תציע טסלה את הדגם החדש בשלוש גרסאות. הראשונה היא גרסת ההנעה האחורית, בעלת מנוע יחיד המספיק להאיץ את הטנדר המגודל ל-100 קמ"ש ב-6.5 שניות. טווח הנסיעה המירבי עומד על 400 ק"מ וכושר הגרירה על 3400 ק"ג.

  מעליה גרסת כפולת מנועים והנעה המבטיחה תאוצה ל-100 קמ"ש ב-4.1 שניות וטווח של 544 ק"מ. עם גרסה זו טסלה תציע כאופציה סוללה נשלפת נוספת, שניתנת להתקנה בארגז ומוסיפה עוד כ-210 ק"מ לטווח הנסיעה. כושר הגרירה המירבי של גרסה זו עומד על כ-5000 ק"ג.

  הגרסה הבכירה מכונה 'סייברביסט' והיא מוסיפה מנוע שלישי שמקצר את התאוצה ל-100 קמ"ש ל-2.6 שניות בלבד. לגרסה זו מהירות מירבית גבוהה יותר – 208 קמ"ש במקום 179 קמ"ש – וטווח נסיעה נמוך במעט העומד על 512 ק"מ. כושר הגרירה ללא שינוי.

  לפחות עבור גרסאות ההנעה הכפולה הספק מירבי לטעינה מהירה (DC) של עד 250 ק"ו.

  מחיר גרסה ההנעה האחורית – שמסירותיה צפויות רק במהלך 2025 – עומד על 61,000 דולר בארה"ב, גבוה ביותר מ-50% מההבטחה הראשונית של מאסק. מחיר גרסת ההנעה הכפולה עומד על 80,000 דולר ואילו מחירה של ה'ביסט' עומד על 100,000 דולר.

  שיווק בצפון אמריקה החל בסוף 2023. לא ברור אם ומתי יחל שיווק באירופה, בשל סוגיות של בטיחות במבחני פגיעה בהולכי רגל.

 • עיצוב ונוכחות

   

 • תא נוסעים ומטען

   

 • מנוע וביצועים

   

 • נוחות והתנהגות

   

 • תמורה למחיר

   

 • סיכום

   

טסלה סייברטראק גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה
טסלה סייברטראק גרסאות חשמליות טווח נסיעה כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר יבואן
544 ק"מ
600
-
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים טסלה סייברטראק

ברשותך טסלה סייברטראק?

ציון ותגובת גולשים

טסלה סייברטראק מתחרים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5