פולקסווגן קראוול - אוטו

פולקסווגן קראוול

פולקסווגן קראוול מידע כללי

קטגוריה: מסחריות בינוניות
גירסה מומלצת:
13.3 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2016

פולקסווגן קראוול יתרונות וחסרונות

יתרונות
חסרונות
בשורה התחתונה

פולקסווגן קראוול 2023 חוות דעת

נבדק על ידי שגב אלעד
 • רקע כללי

  טרנספורטר, הדגם המסחרי הבינוני של פולקסווגן נחנך במרץ 1950 וקראו לו אז "טייפ 2"; טייפ 1 הייתה החיפושית שאותה מסחרית התבססה עליה – מנוע בוקסר אחורי מקורר אוויר, הנעה אחורית. טייפ 2 לא הייתה יחידה, ואותו מבנה שימש בסיס לרכב מסוג שונה לגמרי: פורשה 356 מ-1948. זה כידוע נמצא גם בבסיסו של 911 העכשווי.

  עוד באותה שנה הוצגה גרסת קאמפר וספליה – רכב מחנאות עם גג נפתח ואוהל מובנה – וב-1951 נוספה גרסת סמבה: מיניוואן עם חלונות בחיבור הגג, וזה היה גם לאייקון תרבות בגלל שהיה "הרכב של ילדי הפרחים". כפי שהפגינה המסחרית הזאת במהלך שבעת העשורים הבאים, כבר בתחילת דרכה היא חרגה מההיצע הרגיל בתחום זה.

  הדור השלישי (T3) שהוצג ב-1979 (ועד 1990) היה שונה מאוד מהשניים הראשונים; בפועל, זה השני (T2) היה המשכו של הראשון, גם בבסיס הטכני, גם בעיצוב. הדור השלישי התאפיין בעיצוב מזוות, מנועים מקוררי מים ולאלה היו הספקים גדלים יותר, הוא היה גדול וכבד מקודמיו – והיו לו שלוש גרסאות חדשות. אחת מהן הייתה סינכרו עם ההנעה הכפולה; השנייה מולטיוואן, מיניוואן מהודר מאוד למשפחה וגם למפגשי הנהלה ממונעים; שלישית הייתה קראוול, מיניוואן ורכב להסעות. מאז הייתה קראוול לאחת הגרסאות המבוקשות של הדגם.

  הדור השישי של טרנספורטר (T6) הושק ב-2016, וזה כלל גם גרסת קראוול. ב-2019 הוצגה המסחרית הזאת לאחר מתיחת פנים וזו נקראת "T6.1".

  קראוול מוצעת כיום להסעות עד 8 נוסעים, ולמוניות בנסיעה מיוחדת, למורי דרך, גם למשפחות גדולות, כמו-גם לבעלי מוגבלויות עם התקנים נדרשים.

  גרסה זו של טרנספורטר מוצעת כיום בשתי רמות אורך של בסיס הגלגלים ושל המרכב. קראוול מצוידת במנוע טורבו-דיזל 2.0 ליטר המייצר 150 כ"ס ו-34.7 קג"מ או 204 כ"ס ו-45.9 קג"מ, התיבה דו-מצמדית 7 הילוכים וההנעה קדמית.

  רמת הגימור הבסיסית היא 'CS', מוצעת רק בהספק של 150 כ"ס, וזו כוללת בין השאר, בקרת אקלים תלת-אזורית, בקרת שיוט. ברמת הגימור 'קומפורטליין': מראות צד מתכווננות ומתקפלות חשמלית עם מפשיר אדים, מולטימדיה עם צג "6.5 וממשק סלולרי. במסגרת האופציות: ריפודי עור, תפעול חשמלי לדלתות הצד (תקני במונית), פנסי ערפל עוקבי-פנייה. בחבילת 'לקשרי': תאורת לד מלפנים ומאחור, ריפוד עור לכל המושבים, תפעול חשמלי למושבים הקדמיים המחוממים. במפרט הבטיחות: 8 כריות אוויר, מצלמת נסיעה לאחור חיישני מקוריים מלפנים ומאחור מקוריים, בקרת שיוט אדפטיבית עם בלימה אוטונומית.

 • עיצוב ונוכחות

   

 • תא נוסעים ומטען

   

 • מנוע וביצועים

   

 • נוחות והתנהגות

   

 • תמורה למחיר

   

 • סיכום

   

פולקסווגן קראוול גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג פולקסווגן קראוול

ברשותך פולקסווגן קראוול?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.99%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5