יד ראשונה מקומיקאי: הפורשה של ג'רי סיינפלד למכירה - אוטו

יד ראשונה מקומיקאי: הפורשה של ג'רי סיינפלד למכירה

הקומיקאי הנודע מוכר שלוש מכוניות פורשה מתוך אוסף המכוניות העצום שלו. הוא צפוי לגרוף לכיסו כ-10 מיליון דולרים

מלבד היותו אחד הקומיקאים המפורסמים והמצליחים בעולם, ג'רי סיינפלד ידוע ומוכר בזכות אהבתו למכוניות, בעיקר מבית פורשה. הקומיקאי מתחזק אוסף מרשים של למעלה מ-45 מכוניות פורשה (יש גם אחרות) שונות שמתוחזקות ע"י מכונאי צמוד שמטפל במכוניות ושומר על תנאי סביבה (לחות וטמפרטורה) אידיאליים במוסך ענק ששוויו למעלה מ-1.4 מיליון דולר. כן, אם לא הבנתם את זה עד עכשיו, סיינפלד שייך לחברה הטובים, אלה שמוציאים את הונם על כלים על ארבעה גלגלים. יש לו אפילו תכנית טלוויזיה שהוא מעביר במכונית...

ועדיין, כנראה שגם סיינפלד עצמו מרגיש צורך לשחרר את המוכר והאהוב והודיע על מכירה של שלוש ממכוניותיו (כולן מבית פורשה), אלה היותר מפורסמות והיקרות באוסף, במסגרת מכירה פומבית שיוביל בית המכירות היוקרתי 'Gooding & Company'.

המכונית היקרה ביותר במבחר היא ה-550 ספיידר משנת 1955 הנדירה, שצפויה להימכר בסכום שנע בין 5 ל-6 מיליון דולר. אחריה ישנה ה-356 A 1500 GS/GT משנת 1958 ששוויה מוערך בכ-2 עד 2.5 מיליון דולר. בסוף הרשימה נמצאת ה-911 קררה 3.0 IROC RSR משנת 1974 שצפויה להימכר בסכום שנע בין 1.2 ל-1.5 מיליון דולר.

סיינפלד מוותר על המכוניות הללו בטענה ש"אני בנאדם שאוהב מכוניות, ואני עדיין אוהב את אלה, אבל הגיע הזמן לתת למישהו אחר ליהנות מהן כפי שאני נהניתי".


צילום: Gooding & Company
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות