דוקאטי ישראל החלה בשיווק המונסטר 821 החדש. דגם זה ישלים את ההיצע, לאחר שאחיו הגדול, המונסטר 1200, כבר הקדים אותו ומשווק כאן באופן סדיר. המפלצת הקטנה בהיצע תציע קירור מים לראשונה בחייה וכמו בעבר, תפנה גם לרוכבים חדשים (דרגת רישוי A1) עם גרסה מופחתת הספק.

העיצוב החיצוני ממשיך את קו העיצוב המקורי, ואי אפשר לטעות בזיהוי. הדגם החדש מגיע עם צמד אפשרויות בחירה בכל הנוגע לצבע: שחור או אדום-לבן (עם שתי אפשרויות בחירה). בעוד הגרסה השחורה תגיע עם שלדה שחורה, צביעה כללית שחורה וחישוקים שחורים, גרסת האדום-לבן תציע שתי אפשרויות: שלדה אדומה, צביעה כללית אדומה וחישוקים שחורים או שלדה אדומה, צביעה כללית לבנה וחישוקים צבועים אדום-מט.

המונסטר החדש מצויד במנוע בנפח 821 סמ"ק מסדרת Testastretta 11° וההספק עומד על 112 כ"ס. משקל האופנוע הינו 179 קילו בלבד, מה שמבטיח ביצועים טובים. רוכבים בעלי רישיון A1 בלבד, ישמחו לדעת כי ישנה גרסה מותאמת להם, מוחלשת, בעלת 47.5 כ"ס בלבד. לראשונה בדגם זה, יחידת הכוח תקורר על ידי מצנן מים. מה עוד? שלושה מצבי רכיבה, מצערת חשמלית, מערכת ABS עם שלוש דרגות של התערבות, ובקרת החלקה עם שמונה(!) דרגות התערבות.

המחיר מתחיל ב-99 אלף שקלים לצביעה השחורה, ו-102 לצביעת האדום-לבן, לסוגיה.
צילום: מנהל
יש לכם רישיון A1 בלבד? גם אתם תוכלו לתקוף פניות