לאחר שניסאן הוציאה מהדורת ניסמו לג'וק, רכב הפנאי הקטן של החברה, עכשיו אנחנו מתבשרים שתהיינה גם מהדורת ניסמו לנוט, המיקרוואן של החברה. אל לכם להרים גבה, שכן היה זה צפוי לאור הצהרת ניסאן שלכל דגם תהיינה גרסת ניסמו. ניסאן נוט הוצג באירופה בתחילת 2013, אך עדיין אין הגיע ארצה. הנוט מתחרה בסגמנט המיקרוואן במכוניות כדוגמת סיטרואן C3 פיקאסו וטויוטה ספייס וורסו.
צילום: מנהל
כנף אחורית ודיפיוזר. מיקרוואן. הגיוני

גרסת ניסמו תיבדל מהגרסה הרגילה על ידי פגושים שונים ואגרסיביים יותר, חצאיות צד, כנף אחורית ואף חישוקים גדולי קוטר. המיקרוואן הספורטיבי יעטה על עצמו צביעת אדום-לבן, המזוהה עם צבע ניסמו, כאשר גוף המיקרוואן יהיה לבן ונגיעות אדומות יעטרו חלקים שונים ממנו, כמו מראות הצד. תא הנוסעים גם מקבל נגיעות אדומות, החל בפתחי המיזוג ועד למושבים הספורטיביים.
צילום: מנהל
מושבים תומכים מחכים לכם בגרסת הניסמו של המיקרוואן

יחידת כוח? יחידת הנעה? מתלים? בלמים? ניסאן כרגע לא מספרת כלום בכל הנוגע לחלק המכאני. האפשרויות הריאליות יותר, זה למצוא תחת מכסה המנוע את יחידת הכוח של הג'וק ניסמו, דהיינו מנוע בנזין בנפח 1.6, הנעזר במגדש טורבו ומפיק 200 סוסים. אפשרות ריאלית אחרת זה למצוא את אותה יחידת כוח מוכרת בנפח 1.2 ליטר, מוגדשת, רק עם לחץ גדישה גבוה יותר וביצועים עדיפים.

לייעוץ חינם עם כתבי הרכב של אוטו על ניסאן נוט חייג ל-3262* או לחץ כאן