בניגוד לשקט המסוים שנשקף בחודשים האחרונים מכיוון פורד ישראל, פעילות המותג לא נרדמה. למעשה, בימים אלה עמלים בפורד ישראל על הפרטים האחרונים לקראת הגעת מספר מכוניות חדשות בכמה גזרות, כולל הגעתה של פורד פוקוס המחודשת שעברה מתיחת פנים משמעותית בחודש פברואר האחרון.
שיווק הפוקוס המחודשת, שהוצגה לראשונה מול קהל במסגרת תערוכת ז'נבה, יחל כבר בסוף הקיץ הקרוב. לצד פנים חדשות תקבל המכונית עדכון לרמות הציוד כדי לנסות ולהפוך אותה למושכת יותר. עם זאת, המהלך המשמעותי יותר של החלפת היצע המנועים לכזה המבוסס על מגוון מנועי האקובוסט של היצרנית צפוי להתרחש רק במהלך שנת 2015 כפי שסיפרנו לכם בעבר.
פורד:
צילום: מנהל
אנחנו צפויים לראות בקרוב את הקונקט החדש בישראל
ולמרות הגעת הפוקוס המחודשת, אחת החדשות החשובות תהיה דווקא בצד המסחרי עם תחילת שיווק דגמי הטרנזיט והקונקט החדשים. פורד כבר החלה בפעילות לקראת קליטת הרכב המסחרי הגדול, ואילו עם הקונקט החדש (והמאוד שונה באופיו מקודמו) פורד צפויה לנסות ולפנות גם לתחום הפרטי.
על קו התפר בין סוף שנה זו לתחילת השנה הבאה יגיע לארץ גם הדור החדש של פורד מונדיאו, כשנתיים לאחר שהוצג. שינוי באסטרטגית הייצור של פורד העולמית וסגירת המפעל ב'גנט', בלגיה, עיכבו את תחילת שיווקה באירופה בעבר, אך כעת נראה שפורד מוכנה להתחיל בשיווק. בנוסף, בשנת 2015 אמורים להגיע גם פורד S-מקס והגלקסי החדשים (שיוצגו, ככל הנראה, בהמשך השנה הנוכחית). לכל אלה יש לצרף את גרסת ההנעה הקדמית המוזלת לקוגה המוכר ואת האקו-ספורט (רכב פנאי קטן עם מנוע בנפח 1.5 ליטר) עליהן כבר סיפרנו בעבר.
תסלחו לנו, אבל אותנו מעניינת יותר ה-ST החדשה