פולקסווגן לא מקפחת את תערוכת בייג'ין ומציגה גם בה, ולא רק בתערוכת ניו יורק, חידוש משמעותי לאחד הדגמים המובילים שלה – פולקסווגן טוארג. היצרנית הגרמנית מציגה את רכב הפנאי לאחר שעבר מתיחת פנים, שכוללת בעיקר את התחום הקוסמטי, אם נוציא הספק מנוע בודד שמעט צמח.
עיצוב הטוארג שודרג על ידי יחידות תאורה קדמיות גדולות יותר, המשתמשות גם בתאורת לד וגם בתאורת בי-קסנון. הסבכה הקדמית גדלה גם היא, עם ארבע שורות במקום שלוש בעבר (על מנת להעניק מראה רחב יותר), ועתה משתרעת על פני שטח גדול יותר. מהצד כמעט ואין שינוי, למעט חישוקים חדשים, כשמאחור ישנו פגוש שעוצב מחדש, שמטרתו, כמו שהנחתם לבד, להעניק מראה רחב יותר. כמו כן ישנם פנסי ערפל בתאורת לד, וגם מפלטים בעיצוב חדש.
צילום: מנהל
החזית עודכנה במתיחת הפנים
תא הנוסעים מקבל היצע צבעים חדש לריפוד העור במושבים ובדיפוני הדלתות, כמו כן, גם תאורת הפנים תוכננה מחדש. הטוארג צירף אל רשימת האבזור גם מערכות בטיחות חדשות, הכוללות מערכת לשמירת נתיב ומהירות בהתאם לרכב מלפנים, ואף יכולת לרדת בשיפועים חדים (בשטח כמובן) תוך שמירה על אנרגית התנועה ללא שימוש בבלמים.

מנועי ה-V6 לוגמי הסולר בנפח 3.0 ליטר, יקבלו תוספת קטנה של סוסים (258 כ"ס בגרסה שתשווק כאן), ובמקביל יציגו חסכון טוב יותר בצריכת הדלק, וכמו כן, נתון זיהום טוב יותר. בפולקסווגן לקחו צעד אחד קדימה, וציידו את הטוארג מתוח הפנים גם בצמיגים ירוקים, שיסייעו בשיפור צריכת הדלק.
צילום: מנהל
פולקסווגן מספרת על שיפור בנתוני צריכת הדלק, ועדיין כדאי לשקול את גרסאות הדיזל
שיווק פולקסווגן טוארג יחל באירופה לקראת סוף השנה, וטרם ידוע מתי בדיוק יגיעו אלינו. כמו כן, עדיין לא ידוע אם יהיה שינוי במחירו.
פולקסווגן שולחת את הטוארג למסעות שטח באלסקה