פורד אדג' המחודשדלק מוטורס, יבואנית פורד, מתחילה בשיווק האדג' המחודש, רכב הפנאי הגדול שמגיע מאמריקה. והבשורה החשובה היא שלמרות תוספת אבזור ושיפור מהותי, כזה שגורם לפורד לכנותו דגם חדש, מחירי הרכב לא השתנו ועומדים על 219,000 שקל לגרסה הרגילה ו-250,000 שקל למצוידת יותר.

כמו שניתן לצפות, פורד אדג' המחודש מבוסס על קודמו (וכמוהו נשען על פלטפורמת מאזדה 6), כשהשינוי הבולט הוא החרטום האגרסיבי יותר. הסיבה שבפורד מכנים אותו דגם חדש קשורה לתא הנוסעים, שזכה לשינוי מהותי עם עיצוב חדש לסביבת הנהג ולמחוונים, וחומרים וגימור באיכות גבוהה הרבה יותר מבעבר.

האדג' המחודש זוכה גם חמנוע חזק וחסכוני מבעבר, עדיין בנפח 3.5 ליטר אך כעת עם 285 כ"ס (20 יותר מבעבר). תיבת ההילוכים האוטומטית זוכה מעתה לאפשרות לתפעול ידני (טיפטרוניק).
צילום: מנהל
הרכב החדש גם מצויד יותר מבעבר, ובראש רשימת האביזרים תעמוד מערכת ה-"My Ford Touch". מדובר במערכת מולטימדיה מתקדמת עם שליטה קולית (או באמצעות מסך מגע) על מערכת השמע, בקרת האקלים, חיבור טלפון סלולרי ומערכת ניווט. למערכת גם נתב אלחוטי לחיבור אינטרנט. המערכת משודכת למערכת של שמע עם 12 רמקולים ומצלמה אחורית. מערכת זו, כמו גם פתיחת דלת אחורית חשמלית, חלון גג נפתח כפול וריפודי עור, יגיעו בדגם המאובזר יותר.