ניצחונות לבר ברוך ואלון דאי בסוף השבוע - אוטו

ניצחונות לבר ברוך ואלון דאי בסוף השבוע

חג הביכורים הביא גביעים. אלון דאי ובר ברוך התייצבו במקום הראשון בפודיום

סוף שבוע מוצלח לישראלים המתחרים באירופה. אלון דאי מנצח במסלול ברנדס האץ' (Brands Hatch) שבאנגליה ובר ברוך מנצח במסלול מיזאנו (Misano) שבאיטליה, ועולה על הפודיום לראשונה בסבב. חג השבועות היה מוצלח לישראלים, בהחלט עלו לרגל - למדרגה הגבוהה ביותר בפודיום.

בסוף השבוע האחרון התקיים הסבב השלישי במסלול ברנדס האץ', באליפות הנסקאר האירופאית לעונת 2016. בכל סבב שני מרוצים, כאשר הראשון מתקיים ביום שבת והשני ביום ראשון. את המרוץ הראשון סיים דאי במקום השלישי, בגלל תקלה מכאנית. את המרוץ השני הוא פתח מהעמדה הקדמית ביותר בגריד והצליח להחזיק בו עד לסיום, כאשר הוא מסיים בפער כמעט אפסי מהמקום השני.

גם באיטליה נשמע ההמנון הישראלי לאחר שבר ברוך ושותפו לקוקפיט - אלכס ליאנג - חצו ראשונים עם מכונית הלמבורגיני שלהם את קו הסיום. הסבב השלישי באליפות ה-GT CUP נערך במסלול מיזאנו וכמו אצל דאי, גם כאן בכל סבב שני מרוצים, כאשר הראשון מתקיים בשבת והשני ביום ראשון.
את המרוץ הראשון לא סיימו השניים, לאחר שרכב מקטגוריה איטית יותר "שפך מנוע" ולמזלם הרע של בר וליאנג הם הצליחו (במשמרת של בר) לעלות על כתם שמן ולעוף מהמסלול. ניתן לשער שהתסכול היה גדול במיוחד בהתחשב בעובדה שבזמן התאונה, הם החזיקו במקום השני במירוץ. את המרוץ השני פתח בר מהעמדה הבכירה, בגשם זלעפות. הוא הצליח לתפוס פער עצום משאר המתחרים, תוך שבין לבין הוא קובע את זמן ההקפה המהיר ביותר. ליאנג החליפו והצליח לשמור על המקום הראשון עד לסיום.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות