גאווה ישראלית: ניצחון לאלון דאי ומקום שני לרוי ניסני - אוטו

גאווה ישראלית: ניצחון לאלון דאי ומקום שני לרוי ניסני

סוף-שבוע מוצלח לישראלים באירופה: אלון דאי קוטף ניצחון באליפות הנסקאר האירופאית, ורוי ניסני מסיים שני באליפות פורמולה 3.5

הנה לכם משהו שימתיק במעט את אכילת המצות. לא, לא שוקולד השחר - אלו אלון דאי ורוי ניסני, שניים מהישראלים שמתחרים בחו"ל, רשמו הישגים מעולים בסוף השבוע של ליל הסדר, והראו לעמים האחרים שאנחנו לא יודעים רק לחצות את ים סוף, אלא גם להגיע לפודיום.

הסבב הראשון באליפות הנסקאר האירופאית לעונת 2016 החל בוולנסיה שבספרד. בכל סבב שני מרוצים, כאשר הראשון מתקיים בשבת והשני ביום ראשון. את המרוץ הראשון סיים דאי במקום השישי וזאת לאחר שבמהלך המרוץ הופיעה בעיה בבלמים. את המרוץ השני, אתמול, ה-24 לאפריל, כבר סיים אלון במקום הראשון. הוא גם הקיף את המסלול בזמן המהיר ביותר במקצי הדירוג, ולכן זינק מהעמדה הקדמית ביותר על הגריד.
בדף הפייסבוק שלו, כתב דאי: Oh Yeah! VICTORYYYYYYYYYY!!!!
Incredible feeling!! Thank you Valencia, you were amazing!


רוי ניסני. ההישג הטוב ביותר של עד כה
גם לרוי ניסני, שמתחרה באליפות פורמולה 3.5, השנייה רק לפורמולה 1, היה סוף שבוע מוצלח. הסבב (השני במספר, וגם כאן מדובר בשני מירוצים) התקיים בהונגריה, על מסלול הונגרורינג המפורסם. את המרוץ הראשון בסבב, שנערך ביום שבת, סיים ניסני במקום השישי, בדומה לדאי. את מקצי הדירוג למרוץ השני בסבב סיים עם הזמן השני בטיבו, מה שיצר ציפיות לקראת המרוץ. אך בפתיחת המירוץ הוא הסתחרר והתדרדר למקום העשירי. אולם אלון התייאש ולא הרפה - וזה השתלם. נהיגה טובה, יחד עם ניצול נכון של כניסת מכונית קוצבת, מיקמה אותו במקום השלישי. עקיפה נוספת, והוא חזר למקום השני, בו החזיק עד לסיום, כשבין לבין הוא קובע את זמן ההקפה המהיר של המרוץ.
רוי ניסני: "זה היה מרוץ מטורף. מקצה הדרוג בבוקר היה מצוין, אבל תנאי מזג האוויר לא היו לטובתנו. בנוסף, האספלט בהונגרורינג הוא חדש ובתוספת המים שעליו הוא הפך לחלק מאד, מה שגרם לי להסתחרר בפתיחה ולאבד מיקום. ירדתי עד למקום העשירי ואז קיבלתי החלטה בתוכי לא לוותר למרות שזה נראה אבוד, להיאבק ולהמשיך להתקדם, ואני מאושר שהצלחתי בסופו של דבר לסיים במקום השני''.

מערכת אוטו שמחה בשמחתם ומאחלת הצלחה בהמשך הדרך, להם ולשאר הספורטאים שלנו מעבר לים.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות