ראלי דרך המשי: עדכון אמצע הדרך - אוטו

ראלי דרך המשי: עדכון אמצע הדרך

הראלי מגיע לסין - והישראלים עדיין חזק בתמונה

עדכון ראשון
ראלי דרך המשי מתברר כארוך וקשה לפחות כמו שחשדו המתחרים הישראלים, ומול אריות הקבוצות הרשמיות, החיים לא קלים.
אחרי יום שבוטל בגלל מזג האוויר ועוד יומיים בהם עבר הראלי באזורים נידחים כל כך שמלבד הטלפון הלוויני נותק איתם הקשר כליל, הגיע יום רביעי, ה-13 ליולי, למעשה היום החמישי לראלי ואתו הסטייג' הארוך ביותר - לא פחות מ-568 קילומטרים. צוות פוינטר-iGO הפנימו שאם הם רוצים מיקום גבוה, אסור להם להאט, בטח שלא לעצור. גם לא לפיפי. ומכיוון שבסוף לא לקחו איתם חיתולים למבוגרים, הם פתרו את הבעיה מהצד השני - הם לא שתו במהלך היום כולו.
בשורה התחתונה, הם סיימו את היום במקום ה-29. סטפן פטרהאנסל, אגב, התרסק ולא הצליח לסיים את הסטייג'.

יום חמישי ה-14 ליולי, שהוא היום השישי לראלי נפתח בהודעה על קיצור הסטייג' שגם פוצל לשני חלקים. ככה זה, איתני הטבע חזקים מבני האדם, אפילו אם הם מארגני ראלי בין לאומי - או במקרה ספציפי זה: הרוחות העזות סיכנו את המראות המסוקים, ובלי מסוקים באוויר (לסיקור, פיקוח וחילוץ) אי אפשר להתחרות. אך למרות המקצה המקוצר, מתחרים רבים פרשו, כך שלמרות שצוות פוינטר-iGO לא נהנה מיום מוצלח, הם מצליחים לטפס למקום ה-25. בסטייג' הראשון הם סבלו מבחירה לא נכונה של לחץ האוויר וממנוע שהתחמם, והם נאלצו לראות מתחרים עוקפים אותם ונעלמים אל האופק - מראה שהם לא רגילים לו, ובטח לא אוהבים. תקוותם לשפר את המצב בסטייג' השני נמוגה כאשר זה בוטל - שוב, בגלל תנאי מזג האוויר הקשים. למזלם בדרך פרשו מתחרים רבים, כך שלמרות הכל הם הצליחו, כאמור, לטפס מקום אחד, ל-25.

היום הבא, יום שישי ה-15 ליולי, הוגדר כיום מנוחה. יום מנוחה בגדול, מאפשר לנהגים להשלים שעות שינה. אז הם החליפו משולש, פילטר אוויר, בולמים קדמיים, ניקו מצננים, החליפו רפידות בלמים, גירזו, כיוונו זוויות גלגלים ועוד. אתם יודעים, מנוחה כמו שצריך.

ביום שבת ה-16 ליולי, איחרו הצוות להזנקה ב-13 דקות. אחוות לוחמים זו הסיבה. בדרך גילו שלרכב של אביב קדשאי ויזהר ערמוני "עף" גלגל - אז הם עזרו לסייע. רז הימן את הלל סגל זינקו לסטייג' השביעי, פתחו מבערים והצוללת היבשתית הצהובה הצליחה לשמור על קצב גבוה. לנקודה השנייה בסטייג' צוות פוינטר-iGO הגיע במקום ה-21.

בתום הסטייג' השביעי הראלי הגיע אל המדינה עם החומה הארוכה ביותר. שיהיה להם ולקדשאי את וערמוני - בהצלחה.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות