סקודה קודיאק מקבל גרסת שטח - אוטו

סקודה קודיאק מקבל גרסת שטח

סקודה תחשוף בתערוכת ז'נבה את הקודיאק סקאוט, עם ערכת שטח שאמורה לתת לו מעט יותר יכולת מחוץ לאספלט

סקודה קודיאק החדש מקבל גרסת שטח. יצרנית הרכב הצ'כית מקבוצת פולקסווגן חשפה תמונות ופרטים ראשונים על גרסת שטח חדשה של הקודיאק, רכב הפנאי הקומפקטי. הגרסה, שמכונה סקאוט (Scout), תרחיב את יכולות הדגם בשטח ותוצע רק בגרסאות הנעה כפולה.
הסקאוט כולל פגושים שונים מלפנים ומאחור, ומיגון גחון לאורך חלקים ברצפת המכונית - זאת כדי לסייע בשמירה על חלקים חשובים מפני פגיעה בשטח. לדגם גם חישוקי "19 בעיצוב חדש ונגיעות כסף בחלקים שונים, למשל בתי המראות, מסגרות החלון ובסבכה הקדמית - כל זה כמובן לטובת הרושם ובלי קשר ליכולות הדינמיות.
עוד נמסר כי לקודיאק סקאוט יהיה היצע של ארבעה מנועים - 1.4 ליטר טורבו-בנזין עם 150 כ"ס, 2.0 ליטר טורבו-בנזין עם 180 כ"ס, וצמד מנועי טורבו-דיזל בנפח 2.0 ליטר (150 או 190 כ"ס). הוא יהיה זמין גם עם תיבת הילוכים רובוטית דו-מצמדית.
מלבד תוספת מיגון הגחון, הקודיאק סקאוט לא השתנה משמעותית לעומת הדגם הרגיל, עם מרווח גחון של 19.4 ס"מ, זווית גישה של 22 מעלות ונטישה של 23.1 מעלות. ניתן יהיה להזמין אותו עם חמישה או שבעה מושבים.
שיווק סקודה קודיאק בישראל יחל ברבעון השני של השנה, כך נמסר ל"אוטו" מחברת צ'מפיון מוטורס, יבואנית המותג. בחברה מציינים כי שיווק גרסאות הסקאוט נמצא עדיין בבחינה.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות