מעתה: רישיון נהיגה מנפיקים (גם) בדואר - אוטו

מעתה: רישיון נהיגה מנפיקים (גם) בדואר

דואר ישראל ומשרד התחבורה הודיעו על הרחבת שיתוף הפעולה: מעתה ניתן להנפיק רישיון נהיגה בכל סניפי הדואר, אך התשלום במזומן בלבד

משרד התחבורה מודיע על הרחבת שיתוף הפעולה עם דואר ישראל, במסגרתו אפשר (החל מאתמול, יום ד') להנפיק רישיונות נהיגה בכל אחד מ-700 סניפי הדואר. אפשרות זו קיימת בשלב זה רק לבעלי רישיון שאין עליהם הגבלה - למשל מטעם הוצאה לפועל או ביהמ"ש - ולמי שאינו זקוק להשלמת בדיקת ראייה או תמונה. מגבלה נוספת היא שסניפי הדואר יבצעו את הפעולה בשלב זה בתמורה לתשלום במזומן בלבד.
שר התחבורה, ישראל כץ ציין כי "הנפקה ותשלום רישיונות בדואר, יאפשרו לציבור הנהגים לחסוך זמן יקר וימנעו ממנו את הצורך להגיע למשרדי הרישוי לקבלת רישיון נהיגה". מנכ"ל הדואר, דני גולשטיין, הוסיף כי הרחבת שיתוף הפעולה תאפשר קבלת שירות בכל הארץ, כולל בימי שישי ובשעות פתיחה של עד 20:00 בערב.
הוספת האפשרות להנפיק רישיון נהיגה בכל סניפי הדואר, צפויה להפחית את העומס על סניפי משרד הרישוי, ששירותים שונים שלהם הופרטו או הועברו לטיפול גורמים נוספים - כחלק ממהלך התייעלות במשרד התחבורה. בין היתר ניתן להנפיק גם רישיון רכב באמצעות האינטרנט ומוקד משרד התחבורה (5678*), ובעמדות רישוימט הממוקמות בכ-70 סניפים של סופר פארם.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות