קיה ריו סדאן החדשה נחשפה - בישראל השנה - אוטו

קיה ריו סדאן החדשה נחשפה - בישראל השנה

התת-משפחתית של קיה זוכה לעיצוב חדש, פלטפורמה משותפת לדור הנוכחי של יונדאי i20 ויותר אבזור. השיווק בישראל יחל במחצית השנייה של 2017

קיה ריו סדאן החדשה נחשפה בתערוכת ניו יורק. התת-משפחתית (סדאן מבוססת סופרמיני) תתחרה בישראל בין היתר במאזדה 2 דמיו, יונדאי אקסנט (שהוחלפה אף היא לאחרונה) ופיג'ו 301. מחברת טלקאר, יבואנית המותג, נמסר ל"אוטו" כי קיה ריו החדשה תושק במחצית השנייה של השנה בדגמי האצ'בק וסדאן. פרטים יותר מדויקים לגבי מנועים ורמות אבזור שיגיעו לישראל צפויים לקראת מועד ההשקה.
למשפחה קטנה: מדריך התת-משפחתיות
הדור החדש עושה שימוש בפלטפורמת יונדאי i20 הנוכחית, ומציע צמיחה קלה במידות - האורך גדל ב-1.5 ס"מ ל-438, הרוחב בחצי ס"מ ל-172.5 והגובה התכווץ בשיעור דומה ל-145 ס"מ. בסיס הגלגלים עומד על 258 ס"מ, אחד יותר מבעבר. גרסת הסדאן מצטרפת לריו האצ'בק (חמש דלתות) שנחשפה לפני מספר חודשים.
הריו סדאן הוצגה בארה"ב במפרט האמריקאי, שכולל מנוע בנזין אחד - 1.6 ליטר עם ארבעה צילינדרים, 130 כ"ס ותיבת שישה הילוכים ידנית או אוטומטית. נתוני ביצועים ותצרוכת דלק לא פורסמו. לישראל צפוי להגיע המפרט האירופי, שכולל מנוע שלושה צילינדרים טורבו-בנזין בנפח 1.0 ליטר, מנועי בנזין אטמוספריים (1.2 ו-1.4 ליטר) וגרסאות דיזל בנפח של בין 1.1 ו-1.4 ליטר.
פרטים נוספים על הריו החדשה, במפרט האירופאי, צפויים להתפרסם בחודשים הקרובים. המכונית החדשה צפויה להציע יותר אבזור מבעבר - בראשו מערכת מולטימדיה עם מסך מגע הניצב "מחוץ" לקונסולה. אבזור הבטיחות יכלול, בין היתר, מערכת בלימת חירום אוטונומית והתרעת סטייה מנתיב, שתיהן נעדרו לחלוטין מהדור היוצא של הריו.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות