אסטון מרטין ואנקוויש נפרדת במהדורה מיוחדת - אוטו

אסטון מרטין ואנקוויש נפרדת במהדורה מיוחדת

מכונית הספורט היוקרתית, שעולה בישראל יותר מ-2.4 מיליון שקל, נפרדת מפס הייצור במהדורה מיוחדת - וזו פרידה כפולה

אסטון מרטין חשפה ואנקוויש (Vanquish) מיוחדת אחרונה-בהחלט, רגע לפני שהדור הנוכחי יורד מפס הייצור בתום חמש שנים מאושרות. הוואנקוויש אולטימייט (Ultimate, סופי) תוצע ב-175 יחידות בלבד, במחיר שצפוי להיות גבוה בכ-6% מהוואנקוויש המוצעת כיום בישראל. וכן, אנחנו זוכרים שזו עולה החל משני מיליון ו-431 אלף שקל.
גרסת הפרידה לא רק מסמלת את סוף הייצור של הדור הנוכחי, אלא גם כמעט את סופו של מנוע ה-V12 האטמוספרי של אסטון מרטין. המנוע הוותיק צפוי להיות מוחלף בדור הבא של הוואנקוויש ביחידת כוח מוגדשת, זאת בדומה לדגמי אסטון מרטין אחרים וכחלק משיתוף פעולה טכנולוגי עם מרצדס.
המהדורה המיוחדת תוצע ב-175 יחידות בלבד, וכוללת שינויים קוסמטיים בלבד - בעיקר תוספות סיבי פחמן למרכב, תא נוסעים בעיצוב ייחודי ותגי "Ultimate" ממוספרים בצבע זהב, לטובת הערך האספני. כמו הוואנקוויש S הרגילה, גם הגרסה המיוחדת מציעה מנוע קדמי בנפח 6.0 ליטר עם 595 כ"ס, תיבת שמונה הילוכים אוטומטית והנעה אחורית.
עוד במפרט הטכני תמצאו בלמים קרמיים, מתלים אדפטיביים ומרכב קופה עם ארבעה מושבים. האולטימייט ניתנת להזמנה כבר עתה, והלקוחות המאושרים (והמעושרים) יקבלו את המפתחות באביב 2018. מיד לאחר מכן, יופסק ייצור הדגם לקראת תחילת ייצור הדור הבא.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות