MG ZS 2022 - אוטו

MG ZS 2022 יד שניה

MG ZS 2022 יד שניה

קטגוריה: פנאי/שטח קטן
גירסה מומלצת:
320 ק"מ
שנת השקה: 2018

MG ZS 2022 יתרונות וחסרונות

יתרונות מרחב לנוסעים, ביצועים, טעינה מהירה, מחיר, חבילה
חסרונות נוחות נסיעה, התכנון מתחיל להתיישן
בשורה התחתונה חשמל לכולם

MG ZS 2022 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  בינואר 2022 החל שיווקו בישראל של MG ZS בגרסה החשמלית המחודשת. במתיחת הפנים כיוונו אנשי MG ליצור בידול עיצובי גדול יותר ביחס לגרסת הבנזין (שלא צפויה לחזור לכאן), בזכות סבכה אטומה הצבועה בצבע המרכב. בנוסף, הוחלפו יחידות התאורה, הפגושים וגם מיקום פתח הטעינה, והרכב מוצע עם חישוקים חדשים.

  סביבת הנהג עודכנה אף היא. השינויים בעיצוב קטנים יותר, אך הצג, "10.1, גדול מקודמו ("8), מול הנהג ניצב לוח מחוונים מוקרן ולבקרת האקלים פקדים חדשים. לפי אנשי MG, הם גם עמלו על שיפורים בבידוד הרעשים.

  MG ZS החשמלי הוצע עד כה עם סוללה של 45.6 קוט"ש לטווח של 263 ק"מ. במהדורה המחודשת שתי סוללות לבחירה: 50.3 קוט"ש ו-69.9 קוט"ש לטווח של 320 ק"מ או 440 ק"מ בהתאמה. טעינה מהירה בהספק של 80 ק"ו לסוללה הקטנה, 93 ק"ו לגדולה.

  הדגם מוצע בהספק של 177 כ"ס לגרסת הטווח הקצר (320 ק"מ), 156 כ"ס לגרסת הטווח הארוך (440 ק"מ). שאר הנתונים זהים: המומנט 28.5 קג"מ, משך ההאצה ל-100 קמ"ש 8.6 שניות והמהירות המרבית 175 קמ"ש.

  במפרט הבטיחות בלימה אוטונומית, תיקון סטייה, ניטור אקטיבי של שטחים מתים, בקרת שיוט אדפטיבית.

  MG ZS בגרסתו המחודשת מוצע ברמת הגימור הגבוהה יותר, 'נט אפ S ', ובמפרט האבזור: תאורת לד, חישוקי "17, גג זכוכית, מפתח חכם, מצלמות היקפיות, מולטימדיה מקורית, צג "10 ומחוונים מוקרנים, תפעול חשמלי למושב הנהג, ריפוד דמוי עור, בקרת אקלים, טעינה אלחוטית ועוד.

 • עיצוב ונוכחות

  העיצוב של MG ZS נראה עכשווי כשהוצג, ובסה"כ היה נאה ומוצלח, אך כעת - בעיקר בהשוואה לדגמים סינים מודרנים יותר - הוא נראה קצת אנונימי ומיושן.

 • תא נוסעים ומטען

  הגרסה שנבחנה טרום מתיחת הפנים, מציגה עיצוב

  שאינו עדכני. איכויות החומרים וההרכבה סבירות ביחס למחיר, הנדסת האנוש המוזרה פוגמת לעיתים בתוצאה הכוללת.

  בצד החיובי, ה-ZS מרווח יחסית לדגמים אחרים בקבוצה. המרחב מלפנים טוב, ומאחור יש מקום מספק לשני מבוגרים, אך חסר שם פתח מיזוג. תא המטען גדול ובעל שלל פטנטים שימושיים לעגינה ולקיבוע חפצים.

   

 • מנוע וביצועים

  המנוע החשמלי בגרסה שלפני העדכון הפיק 143 כ"ס ומומנט מכובד של 35.7 קג"מ, והתאוצה ל-100 קמ"ש נמשכה 8.2 שניות.

  הביצועים בפועל טובים גם הם, וצבירת המהירות יעילה. המנוע, כמובן, חרישי לגמרי, ולכן רעשי הכביש והרוח בולטים מעט יותר. בגרסה זו הטווח המוצהר היה 263 ק"מ, והטווח בפועל 220 ק"מ.

   

 • נוחות והתנהגות

  נוחות הנסיעה בעיר סבירה בלבד, אך משתפרת מחוצה לה. על פני כבישים גליים חסר מעט ריסון למרכב. היכולת הדינמית טובה בהחלט, חלק מכך בזכות הסוללות המסייעות למרכז כובד נמוך.

 • תמורה למחיר

  MG ZS מציע את כל היתרונות האופנתיים של רכב פנאי, וכל היתרונות הפרקטיים של רכב חשמלי במחיר של מכונית משפחתית רגילה. התמורה, כתוצאה מכך, טובה מאוד.

 • מה חדש בMG ZS 2022

  תחילת שיווק גרסה מחודשת בינואר 2022, מסירות ראשונות בחודש מרץ.

 • סיכום

  קצת מתיישן, אבל עדיין מוצלח וכדאי.

MG ZS 2022 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג MG ZS
MG ZS גרסאות חשמליות טווח נסיעה כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
320 ק"מ (WLTP)
177
לקבלת הצעה
-
440 ק"מ (WLTP)
156
לקבלת הצעה
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים MG ZS

ברשותך MG ZS?

ציון ותגובת גולשים

MG ZS מתחרים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.99%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5