BYD טאנג 2022 - אוטו

BYD טאנג 2022 יד שניה

BYD טאנג 2022 יד שניה

קטגוריה: פנאי/שטח בינוני
גירסה מומלצת:
400 ק"מ
שנת השקה: 2022

BYD טאנג 2022 יתרונות וחסרונות

יתרונות
חסרונות
בשורה התחתונה

BYD טאנג 2022 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  הדור השני של טאנג (TANG) הושק ב-2018, עבר מתיחת פנים ב-2021 והגיע לישראל בספטמבר 2022 יחד עם BYD 'אטו 3' (הקרוסאובר המשפחתי) ו'האן' (דגם הנוסעים). להבדיל מאטו 3, גם טאנג וגם 'האן' מגיעים לארץ בתקינה מוגבלת – כך הם משווקים גם באירופה. המשמעות היא מגבלת מכירות של 400 יחידות בשנה.

  טאנג הוא רכב פנאי בגודל בינוני (D-SUV) עם ממדים מהגדולים בקטגוריה. אלה מאפשרים לו להציע מקום לשבעה נוסעים. אורכו 487 ס"מ, רוחבו 195 ס"מ ובסיס גלגליו 282 ס"מ. נפח תא המטען 235 ליטרים כאשר שלוש השורות בשימוש, 940 ליטרים כאשר השלישית מקופלת.

  הפלטפורמה משרתת גם גרסאות היברידיות פלאג-אין וגם חשמליות עם מנוע אחד והנעה קדמית או שניים וכפולה. לישראל הוא מגיע רק בתצורה החשמלית ורק בהנעה כפולה, כשאותה יחידת כוח נמצאת גם בדגם 'האן'. מנוע חשמלי קדמי מפיק 245 כ"ס, מנוע אחורי מייצר 272 כ"ס ויחדיו נרשמת תפוקה מכובדת של 518 כ"ס עם ביצועים בהתאם (4.6 ש' ל-100). לסוללה 86.4 קוט"ש, וטווח נסיעה מוצהר של 400 ק"מ לפי תקן WLTP.

  יש רק רמת גימור אחת שכוללת תאורת לד, חישוקי "22, גג זכוכית, מצלמות היקפיות, מפתח חכם, תפעול חשמלי לדלת תא המטען ולמושבים הקדמיים שיש להם גם אוורור, צג מולטימדיה "12.8, מחוונים מוקרנים, בקרת אקלים מפוצלת, ריפוד עור, תאורת אווירה ועוד.

 • עיצוב ונוכחות

   

 • תא נוסעים ומטען

   

 • מנוע וביצועים

   

 • נוחות והתנהגות

   

 • תמורה למחיר

   

 • בטיחות

  במפרט הבטיחות: 6 כריות אוויר, בלימה אוטונומית, התרעה על סטייה מנתיב (אך לא תיקון), בקרת שיוט אדפטיבית וניטור שטחים מתים. ארגון יורו NCAP טרם בחן את BYD טאנג.

 • מה חדש בBYD טאנג 2022

  בעולם זהו דור שני לדגם ולאחר מתיחת פנים. בשוק הישראלי זהו דגם חדש לחלוטין.

 • סיכום

   

BYD טאנג 2022 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג BYD טאנג
BYD טאנג גרסאות חשמליות טווח נסיעה כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
400 ק"מ (WLTP)
518
לקבלת הצעה
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים BYD טאנג

ברשותך BYD טאנג?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5