שברולט בלייזר - אוטו

שברולט בלייזר

שברולט בלייזר מידע כללי

קטגוריה: פנאי/שטח בינוני
גירסה מומלצת:
8.9 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2019

שברולט בלייזר יתרונות וחסרונות

יתרונות עיצוב, מרווח, שימושיות, תא מטען, אבזור, ביצועים, נוחות נסיעה
חסרונות תצרוכת דלק
בשורה התחתונה המון רכב למחיר

שברולט בלייזר 2024 חוות דעת

נבדק על ידי שגב אלעד
 • רקע כללי

  השם בלייזר (Blazer) ותיק מאוד בשברולט, והיה בשימוש בין השנים 1969 ל-2005. תחילה היה רכב פנאי גדול מבוסס טנדר, עם שלדת סולם, בהמשך התכווץ לרכב פנאי קומפקטי (D-SUV) אך עדיין התבסס על שלדת סולם.

  ב-2018 שברולט הציגה דגם חדש לחלוטין עם אותו שם נוסטלגי. לישראל עלה בספטמבר 2019 כשחצי שנה מאוחר יותר, בפברואר 2020, הוחלף מנוע גרסת ה-RS במנוע חדש. מאז, לא השתנה בדגם דבר.

  בלייזר מבוסס על פלטפורמה C1XX לרכבי פנאי של ג'נרל מוטורס, שמקורה ברצפת אפסילון המשרתת דגמי נוסעים רבים של הקונצרן. הממדים דומים לאלה של קאדילק XT5.

  הוא מוצע עם שני מנועים. בגרסת ה-RS בעלת המאפיינים הספורטיביים נמצא מנוע טורבו-בנזין, ארבעה צילינדרים, 2.0 ליטר, 230 כ"ס (דומה לזה שנמצא בקאדילק XT4). המנוע החדש גם מצויד במערכת עצור-סע. רמת גימור 'פריימר' בעלת המראה "המעודן" יותר, מוצעת באותו מנוע שהיה בדגם מתחילת דרכו: בנזין V6 בנפח 3.6 ליטר, 305 כ"ס. בשני המקרים התיבה היא אוטומטית עם תשעה הילוכים והנעה כפולה לשטח.

  שתי הגרסאות מציאות את אותו אבזור עם שוני קטן: ברמת גימור RS נמצא תאורת לד קדמית לעומת קסנון, וחישוקי "21 במקום "20. שאר האבזור זהה ואת פירוט התכולה ניתן לראות בדף הדגם של שנת 2019.

 • עיצוב ונוכחות

  החזית מודגשת באמצעות השבכה הגדולה, יחידות התאורה הצרות מושכות את העין והפרופיל דינאמי. אלה יוצרים עיצוב שנראה נהדר ולמרחוק.

 • תא נוסעים ומטען

  עיצוב סביבת הנהג נאה, החומרים טובים וכך גם איכות הגימור. האבזור שופע בכל רמות גימור והנדסת האנוש טובה.

  מלפנים יש המון מקום, המושב נוח ותנוחת הנהיגה גבוהה. גם מאחור יש מקום בשפע ומושבים נוחים. בנוסף ניתן להזיז אותם ולהטות את משענת הגב. נפח תא המטען גדול מאוד (864 ל') והחלל שימושי.

   

 • מנוע וביצועים

  רק מנוע ה-V6 נבחן. זה מנוע 3.6 ל', אטמוספרי שמפיק 305 כ"ס ומשודך לתיבת 9 הילוכים אוטומטית. הביצועים מעולים וכשהסל"ד עולה, פס הקול חביב. התיבה זריזה, אבל התפעול הידני לא נוח. ההנעה היא קדמית לכביש וכפולה לשטח.

 • נוחות והתנהגות

  בלייזר מציע נוחות נסיעה טובה מאוד על מגוון גדול של שיבושים ו/או פסי הרעדה למיניהם. רק שיבושים בעלי שפה חדה אינם מסוננים כראוי. בנסיעה בינעירונית הריסון מוצלח ואין נדנוד. רעשי הכביש נוכחים ועם התגברות הקצב, גם רעש הרוח.

  בלייזר מפגין יכולת דינמית גבוהה בהחלט ביחס לז'אנר.

  גם בשבילים הבלייזר מציג יכולת טובה, כל עוד הקצב סביר.

 • תמורה למחיר

  מעבר להופעה המרשימה, בולטים ממדיו הנדיבים, מרחב הפנים הנרחב, האבזור העשיר, הביצועים המכובדים וההתנהלות הטובה. לחובתו מראות לא טובות וצריכת דלק גבוהה. התמורה טובה מאוד.

 • בטיחות

  כיוון שבלייזר לא משווק באירופה, הוא גם לא נבדקה ע"י ארגון הבטיחות יורו NCAP. במפרט הבטיחות: בלימה אוטונומית, התרעה ותיקון סטייה מנתיב, ניטור שטחים מתים, בקרת שיוט אדפטיבית ועמעום תאורה אוטומטי.

 • צריכת דלק

  צריכת הדלק במהלך המבחן עמדה על 7.2 ק"מ לליטר.

 • מה חדש בשברולט בלייזר 2024

  תחילת שיווק מתיחת הפנים של הדגם ב-2024.

 • סיכום

  "הרבה" מאוד רכב, שלא ממותג יוקרה.

שברולט בלייזר גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג שברולט בלייזר
שברולט בלייזר גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר יבואן
3649
305
2,344
299,990
1998
230
2,383
304,990
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים שברולט בלייזר

ברשותך שברולט בלייזר?

ציון ותגובת גולשים

שברולט בלייזר מתחרים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5