שברולט ספארק 2019 - אוטו

שברולט ספארק 2019 יד שניה

שברולט ספארק 2019 יתרונות וחסרונות

יתרונות / אבזור, מרחב פנים, ביצועים, שקטה ומעודנת.

חסרונות / תא מטען קטן, נוחות נסיעה בעיר.

בשורה התחתונה / מכונית המיני הנבחרת.

שברולט ספארק 2019 יד שניה חוות דעת

 • רקע כללי

  הדור השני של שברולט ספארק, הגיע לישראל בינואר 2016, כששינוי ראשון בדגם התרחש בדגם אחרי מתיחת פנים שהגיע בינואר 2019.

  העדכון כולל חרטום חדש עם סבכה גדולה יותר מעוטרת בכרום, תאורת יום חדשה מסוג לד (ברמות הגימור הבכירות) וחישוקים חדשים. בתא הנוסעים נמצא מערכת מולטימדיה משודרגת (עדיין "7), שני שקעי USB מוארים ועוד קוסמטיקה.

  העדכון החשוב ביותר נוגע למערכות הבטיחות. לראשונה מצטרפת מערכת אקטיבית – בלימת חירום אוטונומית. יחד איתה מגיעה ספארק עם שתי המערכות המקוריות שכבר היו קודם אבל לא הוצעו בישראל: התרעת התנגשות והתרעת סטייה מנתיב. בנוסף היא גם מוצעת עם 10 כריות אוויר – נתון יוצא דופן בקטגוריה.

  ספארק מבוססת על פלטפורמת קודמתה (גמא 2) ואחרי מתיחת הפנים משווקת עם מנוע אחד, גדול מהמקובל והחזק בקטגוריה. מנוע ה-1.4 ל‘, ארבעה צילינדרים, 98 כ“ס שמשודך לתיבה אוטומטית-רציפה שבזכות תחושה מדורגת של החלפת הילוכים מרגישה כאוטומטית “רגילה”. מנוע ה-1.0 ל', שלושה צילינדרים, 74 כ"ס ששולב עם תיבה ידנית (חמישה הילוכים) לא משווק יותר לאחר מתיחת הפנים.

  במסגרת מתיחת הפנים גם עודכנו רמות הגימור, עדיין יש שלוש רמות גימור אך כעת יש רמה בכירה חדשה, וכשהבסיסית נגרעה. כעת הבסיסית היא +LT (שקודם היתה האמצעית) והיא נותרה עם ארבע חלונות חשמל, מערך המולטימדיה MyLink (ששודרג), עם צג מגע מקורי בגודל "7, מצלמה אחורית, דיבורית בלוטות', תפעול מההגה, וממשקי 'אנדרואיד אוטו' ו'אפל קאר' ועוד. היא גם מוסיפה בקרת שיוט ומוותרת על החישוקים הקלים שבמקביל עולים מידה (קודם "14 קלים, וכעת "15 ברזל). רמת גימור LTZ שקודם היתה הבכירה כעת האמצעית וכוללת חישוקים קלים "15, ומוותרת על המפתח החכם, בקרת האקלים וחיישני חניה מקוריים (יש רק מצלמה). הרמה שנוספה היא הגבוהה ביותר, 'פרימייר', ומוסיפה מפתח חכם, ריפוד דמוי עור, חיישני חנייה אחוריים מקוריים ועוד תוספות קוסמטיות. בנוסף מנקודה זו, ספארק מוצעת עם 5 שנות אחריות.

 • עיצוב ונוכחות

  אחרי מתיחת הפנים שברולט ספארק 2019 בולטת במופע עם מוטיבים אמריקאים כמו הסבכה הגדולה ועיטורי הכרום. אלה בעיקר מיישרים קו עם המראה החדש של מותג שברולט.

 • תא נוסעים ומטען

  מתיחת הפנים לא שינתה את העיצוב וגם האבזור הרב נותר כשהיה ברמות הגימור הגבוהות, ועדיין כולל פריטים לא אופייניים לקטגוריה. המרחב מלפנים ומאחור דומה לקטגוריה ותא המטען מעט קטן מהממוצע.

 • מנוע וביצועים

  עם הספק הגבוה בכ-15% מהמתחרות, תיבה רציפה יעילה, וצריכת דלק דומה ומעט עדיפה על המתחרות, ספארק רושמת לעצמה יתרון מהותי בסעיף.

 • נוחות והתנהגות

  שיוט בינעירוני בספארק נעים יותר מהמקובל בין המתחרות, גם בגלל אופי יחידת הכוח וגם בגלל הבידוד המוצלח של רעשי המנוע והרוח (רעשי הכביש נוכחיים). בעיר ספארק מציעה נוחות נסיעה סבירה. התנהגות הכביש טובה.

 • תמורה למחיר

  שברולט ספארק 2019 מציעה את הביצועים הטובים בקטגוריה, איכות נסיעה מעודנת ורשימת אבזור עשירה. בנוסף המחיר תחרותי ומשנה זו היא מוצעת עם חמש שנות אחריות. התמורה בה מצוינת וזו הסיבה שהיא נבחרה כ"מכונית הטובה ביותר בקטגוריה" בתחרות אוטו השנה 2019.

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת 2019 הגרסה הנמכרת הייתה LT פלוס 1.4 ליטר עם כ-2600 יחידות.

  אחריה גרסת פרימייר 1.4 ליטר עם כ-550 יחידות.

   

 • סיכום

  מהטובות ביותר בקבוצה.

שברולט ספארק 2019 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג שברולט ספארק
שברולט ספארק גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
1399
98
729
-
1399
98
737
-
1399
98
729
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות הקשורות לדגם

|
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן
 • צילום: יצרן

8 1

שווה לשקול גם

ציון ותגובת גולשים

ברשותך שברולט ספארק?

ציון משוקלל של גולשי אתר אוטו

ציון ותגובת גולשים

מתחרים שברולט ספארק

שברולט ספארק 2019 צריכת דלק

חישוב צריכת דלק אמיתי, הינו נתון שתלוי בהמון משתנים סביבתיים ולכן לעולם לא ניתן נתון מדוייק וצריכת דלק אמיתית.

3
שברולט ספארק צריכת דלק צריכת דלק יצרן
ק"מ /ל׳
צריכת דלק יצרן
עירוני ק"מ /ל׳
צריכת דלק יצרן
בין עירוני ק"מ /ל׳
צריכת דלק
אמיתית ק"מ /ל׳
דרגת
זיהום אוויר
18.2 13.8 21.7 13.8 4
18.2 13.8 21.7 13.8 4
18.2 13.8 21.7 13.8 4
6
13.8 ק"מ/ל