הונדה סיוויק סדאן 2018 - אוטו

הונדה סיוויק סדאן 2018 יד שניה

הונדה סיוויק סדאן 2018 יד שניה

קטגוריה: סדאן
גירסה מומלצת:
14.9 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2005

הונדה סיוויק סדאן 2018 יתרונות וחסרונות

יתרונות הופעה, נוחות נסיעה, מרחב פנים.
חסרונות איכות גימור, אבזור בטיחות, מחיר.
בשורה התחתונה היעדרן של מערכות בטיחות הופכים אותה ללא רלוונטית.

הונדה סיוויק סדאן 2018 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  הדור העשירי של הונדה סיוויק סדאן הוצג בספטמבר 2015, שנה לפני ההאצ'בק, והשיווק בישראל החל באוקטובר 2017 – ארבעה חודשים אחרי שיווק ההאצ'בק. מהרגע שהגיע לישראל הוא נמכר ללא שינוי.

  להבדיל משני הדורות הקודמים, בדור העשירי של הסיוויק גרסאות הסדאן וההאצ'בק מבוססות על אותה הפלטפורמה ומציגות בסיס גלגלים זהה (270 ס"מ). ועדיין יש הבדלים מהותיים בין הסדאן להאצ'בק. המנוע הבסיסי בסדאן הוא בנזין אטמוספרי, ולא מנוע טורבו כפי שיש בהאצ'בק. זהו מנוע 1.6 ליטר (125 כ"ס) חדש יחסית (מ-2016) שמשרת את הסיוויק בשווקים המתפתחים (מצרים, דרום אפריקה ואוקרינה). לצדו נמצא גם מנוע 1.5 ל' טורבו (182 כ"ס), כמו בהאצ'בק, כך שמשפחת הסיוויק היא המכונית הראשונה של הונדה שמציעה בישראל את סדרת מנועי הטורבו החדשים. שני המנועים משודכים לתיבה אוטומטית-רציפה (גם כמו בהאצ'בק).

  במפרט האבזור יש הבדל ניכר בין שתי הגרסאות הסדאן (וגם ביחס להאצ'בק הבסיסית), בדגש על מפרט הבטיחות. גרסת הסדאן הבסיסית מגיעה ללא עזרי בטיחות מתקדמים כלל, (עם מובילאיי בלבד), וזאת בשונה מגרסת ה-1.5 ל' טורבו שמציעה מפרט רחב כמו בגרסאות ההאצ'בק (גם הבסיסית) עם בלימת חירום אוטונומית, התרעה על סטייה מנתיב עם תיקון, בקרת שיוט אדפטיבית ואור גבוה אדפטיבי.

 • עיצוב ונוכחות

  לא עוד הופעה חיוורת ביחס לסיוויק האצ'בק. גם לסדאן הופעה אתלטית עם מבנה הקרוב ל"סדאן-קופה".

 • תא נוסעים ומטען

  איכות החומרים של הונדה סיוויק סדאן 2018 לא גבוהה והנדסת האנוש בינונית (למשל לוח מחוונים, מולטימדיה). המרחב לנוסעים נדיב, פרט למרווח הראש לגבוהים במושב האחורי. תא המטען גדול, אך מפריע שאינו נפתח עם שאר הדלתות ודורש שימוש בלחצן (בשלט או מעמדת הנהג).

 • מנוע וביצועים

  מנוע ה-1.6 ל' האטמוספרי מציע מפרט מיושן, אבל בפועל מפתיע לטובה עם ביצועים טובים וצריכת הדלק סבירה. מנוע ה-1.5 ל' לא נבחן בסדאן אלא רק בהאצ'בק.

 • נוחות והתנהגות

  שיבושים קטנים בסביבה אורבנית מעט מורגשים, אבל סה"כ נוחות הנסיעה טובה. התנהגות הכביש טובה ועדיפה במעט על זו של גרסת ההאצ'בק, בעיקר בגלל מערכת ההיגוי השונה.

 • תמורה למחיר

  היא נראית טוב, נעה באופן נאות ומרווחת למדי. אבל גרסת הבסיס מחסירה יותר מידי אבזור מותרות ובעיקר בטיחות. גרסת ה-1.5 ל' טורבו של הונדה סיוויק סדאן 2018 יקרה מידי.

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת 2018 הגרסה הנמכרת הייתה אלגנס 1.6 ליטר סדאן עם כ-1000 יחידות.

  אחריה גרסת ספורט 1.5 ליטר טורבו 5 דלתות עם כ-800 יחידות.

   

 • סיכום

  יקרה מידי.

הונדה סיוויק סדאן 2018 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה
הונדה סיוויק סדאן גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
1597
125
959
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים הונדה סיוויק סדאן

ברשותך הונדה סיוויק סדאן?

ציון ותגובת גולשים

הונדה סיוויק סדאן מתחרים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.99%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5