הונדה סיוויק האצ'בק 2019 - אוטו

הונדה סיוויק האצ'בק 2019 יד שניה

הונדה סיוויק האצ'בק 2019 יד שניה

קטגוריה: קומפקטיות
גירסה מומלצת:
21.2 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2017

הונדה סיוויק האצ'בק 2019 יתרונות וחסרונות

יתרונות הופעה, אבזור בטיחות, נוחות נסיעה, התנהגות כביש.
חסרונות איכות גימור, יחידת ה-1.0 ל' האוטו', מחיר.
בשורה התחתונה מרשימה בהופעתה ומהנה. השאר פחות.

הונדה סיוויק האצ'בק 2019 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  הדור העשירי של הונדה סיוויק האצ'בק הוצג ב-2016, והשיווק בישראל החל ביוני 2017, מקדים בארבעה חודשים את שיווק הסדאן בישראל. בשנת הדגם 2019 לא חלו שינויים, וסיוויק המשיכה עם אותם מכלולים ורמות גימור.

  בשונה משני הדורות הקודמים, הפעם שתי התצורות מבוססות על אותה פלטפורמה (שמשרתת גם את אקורד החדשה שלא נמכרת בישראל) ומציעות בסיס גלגלים זהה (270 ס"מ). מבחינת ההאצ'בק מדובר על תוספת משמעותית לאורך, לרוחב ובעיקר לבסיס הגלגלים שגדל ב-10.5 ס"מ ביחס לדור הקודם.

  סיוויק היא חלוצת סדרת מנועי הטורבו של הונדה בישראל עם: 1.0 ל', שלושה צילינדרים, 129 כ"ס, ו-1.5 ל', ארבעה צילינדרים עם 182 כ"ס. שני המנועים משודכים לתיבת הילוכים אוטומטית רציפה, ובאופן כמעט ייחודי בשוק הישראלי מוצעות גם עם תיבה ידנית (6 הילוכים). תחילה רק עבור מנוע ה-1.0 ל' ומ-2018 גם עם מנוע ה-1.5 ל'.

  מנוע ה-1.0 ל' נמכר ברמת גימור אחת, 'קומפורט' שכוללת חישוקי "16, חיישני חנייה אחוריים, בקרת אקלים ומערכת מולטימדיה בהתקנה מקומית. גרסת ה-1.5 ל' מוצעת בשתי רמות גימור. רמת 'ספורט' מציעה חישוקי "17, פנסי לד קדמיים, מערכת מולטימדיה מקורית עם מצלמת נסיעה לאחור, בקרת אקלים מפוצלת, חיישני חנייה קדמיים, מנופי תפעול הילוכים מההגה, ושינויים קלים לעיצוב החיצוני. רמת 'ספורט פלוס' שנוספה ב-2018, מוסיפה גג שמש חשמלי, מערכת שמע משודרגת (עם 11 רמקולים), משטח טעינה אלחוטי לסלולר ובולמי זעזועים מתכווננים (שני מצבים).

  מפרט הבטיחות נרחב וכולל בשתי גרסאות המנוע בלימת חירום אוטונומית, התרעת סטייה מנתיב עם תיקון, בקרת שיוט אדפטיבית והצגת תמרורי דרך בלוח המחוונים. רמת 'ספורט פלוס' מוסיפה ניטור שטחים מתים.

 • עיצוב ונוכחות

  הונדה סיוויק האצ'בק 2019 נראית שונה מכל דבר אחר. היא עמוסה (אולי מדי) בקווים ואלמנטים שמזוויות מסוימות גורמים לה להיראות אגרסיבית ומאחרות כבדה. אבל ללא ספק היא מושכת מבטים.

 • תא נוסעים ומטען

  סביבת הנהג מקורית למראה, אך איכות החומרים בסיסית. רשימת האבזור ברמת הגימור קומפורט קצרה מהמקובל. המרווח מלפנים טוב, מאחור יחסר מרווח ראש לגבוהים. תא המטען גדול.

 • מנוע וביצועים

  השילוב בין מנוע 1.0 ל' לבין התיבה האוטומטית לא מבריק. התיבה מגיבה לא פעם באיטיות ללחיצה מלאה על הגז, ולפעמים "מעלה הילוך" בצורה לא חלקה. השילוב עם התיבה הידנית מוצלח יותר. גרסת 1.5 ל' טורבו חזקה בהרבה, אך לא מרגישה כך. בשתיהן צריכת הדלק סבירה.

 • נוחות והתנהגות

  נוחות הנסיעה טובה כשרק בידוד הרעשים פחות מוצלח. התנהגות הכביש מהטובות שיש על אף מנגנון היגוי ייחודי (איטי בתחילה ומהיר בהמשך).

 • תמורה למחיר

  הונדה סיוויק האצ'בק 2019 מציעה יתרונות מפתיעים (עיצוב, ביצועים, נוחות) אבל גם קצוות גסים ולא משויפים (איכות תא הנוסעים, אבזור בגרסת הבסיס). גם המחיר יחסית יקר כך שהתמורה בינונית.

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת 2019 הגרסה הנמכרת הייתה ספורט 1.5 ליטר טורבו עם כ-700 יחידות.

  אחריה גרסת קומפורט 1.0 ליטר טורבו עם כ-150 יחידות.

   

 • סיכום

  הידניות הן אלטרנטיבה זולה למשפחתית אוטומטית.

הונדה סיוויק האצ'בק 2019 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג הונדה סיוויק האצ'בק

כתבות ומבחני דרכים הונדה סיוויק האצ'בק

ברשותך הונדה סיוויק האצ'בק?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5