יונדאי אלנטרה 2017 - אוטו

יונדאי אלנטרה 2017 יד שניה

יונדאי אלנטרה 2017 יד שניה

קטגוריה: סדאן
גירסה מומלצת:
15.6 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2017

יונדאי אלנטרה 2017 יתרונות וחסרונות

יתרונות אבזור מכובד, מרחב פנים, איכות נסיעה נעימה, נוחה למדי, ביצועים סבירים.
חסרונות העדר מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות, מרווח ראש מאחור גבולי לגבוהים.
בשורה התחתונה משפחתית ממוצעת מכוונת ליסינג.

יונדאי אלנטרה 2017 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  הדור השישי של יונדאי אלנטרה הגיע לישראל במרץ 2016, ונמכר ללא שינוי גם במהלך 2017. הוא החליף את הדגם שכונה כאן 'i35 אלנטרה' – שם שהשתלב בהיררכיית הכינויים האירופאית של יונדאי (ספרות ואותיות). הדור החדש מוותר על היומרה האירופאית, בדומה למהלך שבוצע בטוסון ובסונטה, ומסתפק בשם המקורי, העולמי: אלנטרה.

  אלנטרה הזו היא יותר מתיחת פנים מאסיבית מאשר מכונית חדשה לחלוטין. היא משתמשת באותה פלטפורמה של i35, ומציעה את אותו בסיס גלגלים ארוך למדי של 270 ס"מ. שאר הממדים גדלו מעט: היא ארוכה ב-2 ס"מ, רחבה ב-2.5 ס"מ וגבוהה ב-0.5 ס"מ. נפח תא המטען ירד באופן לא משמעותי מ-480 ל-458 ל'.

  יחידת הכוח ששירתה את הדור הקודם ממשיכה גם לדור השישי, עם מנוע 1.6 ל' ותיבת שישה הילוכים אוטומטית פלנטרית. יש מחשב ניהול מנוע חדש וחזרה להזרקת דלק רב-נקודתית, במקום ההזרקה הישירה במנוע ה-i35. מה שנראה כ"הליכה אחורה" מבחינה טכנולוגית תורם, לצריכת דלק וזיהום אוויר נמוכים יותר, כפי שמתבטא בשיפור בדרוג הירוק. לשיפור יש מחיר – פגיעה קלה בתפוקה. ההספק ירד ל-127 כ"ס (132 כ"ס בעבר) והמומנט ל-15.8 קג"מ (16.1 ב-i35).

  יונדאי אלנטרה 2017 מוצעת בשתי רמות גימור, כשרמת 'אינספייר' כוללת את מערכת המולטימדיה של יונדאי 'קונקטד' (התקנה מקומית) עם מצלמה אחורית, בלוטות' ואפליקציות שונות, חישוקים קלים ("15), פתחי מיזוג מאחור ועוד. רמת 'סופרים' מוסיפה בקרת אקלים מפוצלת, מפתח חכם, חלון גג וחישוקי "17. מפרט הבטיחות זהה וכולל 7 כריות אוויר ומערכת מובילאיי (בחו"ל היא מוצעת לראשונה עם מערכות בטיחות אקטיביות שאגב מתבססות על טכנולוגיית מובילאיי, כמו בלימת חירום אוטונומית, ניטור שטחים מתים, תאורה אדפטיבית והתרעת תנועה חוצה מאחור).

 • עיצוב ונוכחות

  הדגם החדש אמנם מבוסס על קודמו, אבל ביונדאי נטשו את הקווים המיוחדים שאפיינו את הדור החמישי לטובת מראה שמרני יותר. הקווים פחות מקומרים וקו הגג פחות "קופה" כשהתוצאה נאה ומכובדת מבעבר.

 • תא נוסעים ומטען

  גם תא הנוסעים מוותר על הקווים הראוותנים שבדגם היוצא בתמורה למראה יותר מקובל ושימושי. המראה הכללי מיושן ואלנטרה מפצה על כך באבזור (במיוחד ברמת 'סופרים'). מלפנים חסר מקום לברך ימין, ומאחור בעיקר לראש (על אף שיש יותר מבעבר). המושבים לא נוחים ותא המטען ממוצע לקטגוריה.

 • מנוע וביצועים

  יחידת הכוח פועלת היטב, שקטה, ומציעה ביצועים טובים. הם זהים לאלה של i35, קודמתה, כשצריכת הדלק טובה מבעבר, ומעל הממוצע למנוע אטמוספרי.

 • נוחות והתנהגות

  בעיר, עם חישוקי "17, יונדאי אלנטרה 2017 לא מצליחה לסנן חלק מהשיבושים, אך הספיגה עדיין טובה. במהירות בינעירונית נוחות הנסיעה טובה. יש שיפור מורגש בבידוד הרעשים ביחס ל-i35 ועדיין רעשי הכביש חודרים (אם כי ברמה סבירה). התנהגות הכביש טובה מהמוצע, אבל פעולת הבלמים לא אחידה.

 • תמורה למחיר

  יונדאי אלנטרה 2017 לא מהווה מהפכה לעומת הדור היוצא (יונדאי i35), אך השיפור בעידון ובהנדסת האנוש מורגש. כמכונית מכוונת ליסינג ולקוחות שמרניים, אלנטרה מציעה חבילה מאוד מאובזרת וטובה.

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת78 הגרסה הנמכרת הייתה אינספייר 1.6 ליטר עם כ-200 יחידות.

  אחריה גרסת סופרים 1.6 ליטר עם כ-1300 יחידות.

 • סיכום

  משפחתית משתלמת בעיקר בליסינג.

יונדאי אלנטרה 2017 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה
יונדאי אלנטרה גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
1591
127
889
-
1591
127
898
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים יונדאי אלנטרה

ציון ותגובת גולשים

ברשותך יונדאי אלנטרה?

ציון משוקלל של גולשי אתר אוטו

ציון ותגובת גולשים

1
 • צבי הנשטל

  האוטו שלי

  יונדאי אלנטרה 1.6 ל', אוט', Inspire
  מודל: 2017 - 2017

  תאריך: 19.07.2023

  המרווחת בקטגוריה נעימה מאוד לנסיעות ארוכות

  ?האם היית קונה את הרכב שוב כן

  כמה זמן הרכב ברשותך: 2

  צריכת דלק ממוצעת: 0 ק״מ לליטר

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.99%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5