יונדאי סונטה 2017 - אוטו

יונדאי סונטה 2017 יד שניה

יונדאי סונטה 2017 יד שניה

קטגוריה: משפחתיות גדולות / מנהלים
גירסה מומלצת:
17.9 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2015

יונדאי סונטה 2017 יתרונות וחסרונות

יתרונות נוכחות, מרווח בתא נוסעים, ביצועים, צריכת דלק, אבזור נוחות (במיוחד ברמת גימור 'לימיטד') מערכות בטיחות מתקדמות (רק ברמת גימור 'לימיטד').
חסרונות מרווח ראש, התנהגות כביש תחת עומס.
בשורה התחתונה אחרי מתיחת הפנים סונטה מביאה פחות צריכה ויותר אבזור. התמורה רק עלתה.

יונדאי סונטה 2017 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד

 • רקע כללי

  המשפחתית הגדולה של יונדאי, סונטה, מיועדת בפרט לשוק האמריקאי (באירופה ממלאה i40 את משבצת זו). כעת זהו דורה השביעי, שהגיעה לישראל לקראת סוף 2015, גם בזכות שינוי תקנות המאפשר לשווק בארץ דגמים בתקינה אמריקאית.

  היא מיוצרת בקוריאה ונמכרת ללא שינוי מהרגע שהגיעה. בתחילת 2017 הופסק הייבוא כיוון שסונטה כבר לא הצליחה להיכנס לקבוצת רישוי 2 שמקנה למכונית הקלות במס. היבוא חודש בנובמבר 2017 (מכירות בפועל מ-2018) עם הגעת הדגם לאחר מתיחת פנים. דף דגם זה מתייחס לדגם שלפני מתיחת הפנים.

  עם 280.5 ס"מ בסיס גלגלים, אורך של 485 ס"מ ורוחב של 186.5 ס"מ (147.5 ס"מ לגובה), סונטה היא מהגדולות בקטגוריה. היא חולקת פלטפורמה על קיה אופטימה (דור רביעי), כמו גם מכלולים רבים. השתיים מוצעות עם יחידת הכוח ההיברידית, אבל רק סונטה מגיעה איתה ארצה. לזו מנוע בנזין 4 צילינדרים בנפח 2.0 ל' עם 154 כ"ס, מנוע חשמלי עם 51 כ"ס, והספק משולב של 193 כ"ס. ההנעה קדמית, והתיבה היא אוטומטית עם שישה הילוכים.

  היא מוצעת בשתי רמות גימור, 'פרמיום' ו'לימיטד', שאת פירוט תכולתן ניתן לראות בדף הדגם לשנת 2015. רק רמת לימיטד מציעה מערכות בטיחות מתקדמות.

 • עיצוב ונוכחות

  יונדאי סונטה 2017 מעוצבות באופן שהוא יותר מכובד ומגודל מאשר יפה או אלגנטי. ועדיין, את הרושם בחניה היא בהחלט תעשה.

 • תא נוסעים ומטען

  העיצוב נקי ופחות צעקני מזה החיצוני. איכות החומרים טובה ברובה, ויחד עם האבזור הרב – במיוחד ברמת גימור 'לימיטד' – האווירה מאוד מכובדת גם אם לא יוקרתית.

  המרווח לנהג מעט נפגע מקונסולה רחבה בין המושבים, ומושב בעל טווח גובה מוגבל. מצד אחד הוא מכתיב תנוחת נהיגה גבוהה יחסית, כשמנגד גג השמש פוגם מעט במרווח הראש. מאחור יש המון מקום, פרט למרווח הראש שחסר עבור גבוהים. תא המטען גדול ושימושי.

   

 • מנוע וביצועים

  בתנועה עירונית סונטה מתנהלת באופן שקט ורגוע. המנוע נשמע כשמאמצים אותו, אך לא יותר מידי. התיבה פועלת היטב כדי לייצר ביצועים טובים, אך התחושה שהבורר מעניק זולה. היכולת אמנם מושפעת ממצב הסוללה, שיכולה להיחלש לקראת קצה עלייה ארוכה, אבל מנוע ה-2.0 ל' בנזין מספק בהחלט, והאנרגיה בסוללה מתחדשת. צריכת הדלק מעולה ומעל ממוצע הקטגוריה.

 • נוחות והתנהגות

  יונדאי סונטה 2017 מצוידות בבולמים בעלי מהלך ראשוני נוקשה, ואלה מגהצים פחות שיבושים קטנים. אבל מתלי הסונטה סה"כ רכים ומעניקים נוחות נסיעה נינוחה ונעימה בעיר ומחוץ לה. גם בידוד הרעשים מוצלח, למעט רעש המנוע בהתנעת בוקר.

  סונטה תנוע גם בפיתולים במהירות גבוהה ותקנה לנהג ביטחון בזכות יכולת דינמית טובה. אבל ההגה רך מדי, והבלמים יוצרים תחושה לא לינארית ללחיצה על הדוושה (באופן דומה להיברידיות אחרות).

   

 • תמורה למחיר

  סונטה היא בחירה צרכנית מצוינת. היא מאובזרת מאוד, נוחה, חסכונית ומציעה התנהלות נינוחה. לכך יש עוד להוסיף הקלות בשווי ערך, מחיר, ואחריות ארוכה במיוחד (5 שנים ועוד שנתיים למערך ההיברידי) שהופכים אותה לאטרקטיבית כל כך.

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת 2017 הגרסה הנמכרת הייתה לימיטד 2 ליטר היבריד עם כ-2100 יחידות.

  אחריה גרסת פרימיום 2 ליטר היבריד עם כ-600 יחידות.

 • מה חדש ביונדאי סונטה 2017

  אין שינויים בדגם בשנה זו.

 • סיכום

  היא מציעה חבילה טובה שמורכבת ממרחב פנים, אבזור נוחות ואבזור בטיחות – ובמחיר נמוך מזה של המתחרות.

יונדאי סונטה 2017 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה
יונדאי סונטה גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
1999
193
1,169
-
1999
193
1,251
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים יונדאי סונטה

ברשותך יונדאי סונטה?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא?

זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר

auto image

כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.99%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5