קיה קרניבל 2017 - אוטו

קיה קרניבל 2017 יד שניה

קיה קרניבל 2017 יד שניה

קטגוריה: מיניוואן
גירסה מומלצת:
8.9 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2015

קיה קרניבל 2017 יתרונות וחסרונות

יתרונות מרחב פנים ושימושיות, ביצועים, איכות, עיצוב חיצוני.
חסרונות תצרוכת דלק, היעדר מערכות בטיחות מתקדמות.
בשורה התחתונה מוביל נוסעים מהטובים שבנמצא.

קיה קרניבל 2017 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  קרניבל החדש, מוביל הנוסעים של קיה שהוצג באפריל 2014, הפך בדורו השלישי גדול מתמיד, כאשר בסיס הגלגלים עומד על 306 ס"מ (17 ס"מ יותר מקודמו) והאורך הינו 511 ס"מ (ארוך בכ-30 ס"מ מקודמו). הממדים הגדולים תורמים לא רק למרחב פנים נדיב לנוסעים, אלא גם בהגדלה משמעותית של תא המטען ביחס לדור היוצא, עם נפח טעינה של 960 ליטר - גם כשכל המושבים בשימוש.

  צמיחת הממדים שעבר הקרניבל נובעת מהיותו מכוון באופן מובהק לשוק האמריקאי – מה שבא לידי ביטוי בעיצובו החיצוני הבולט (כולל כמות כרום מכובדת), בכיול המתלים הרך וביחידת הכוח;

  מנוע V6 בנפח 3.3 ליטר עם 276 כ"ס ו-34.3 קג"מ אחראי על שינוע המרכב הגדול, העוברים לכביש דרך תיבה אוטומטית עם שישה הילוכים.

  הביצועים נאים בהחלט לרכב מסוגו עם נתון האצה של 7.4 שניות ל-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 220 קמ"ש.

  רמת הגימור עשירה למדי וכוללת שפע אבזור: מערכת מולטימדיה עם דיבורית בלוטות' מובנית, גלגל הגה מצופה עור, מושב נהג מופעל חשמל, מערכת בקרת אקלים מפוצלת לשלושה אזורים, בקרת שיוט, חיישני נסיעה לאחור, חיישני תאורה, דלתות צד חשמליות, מראות מתקפלות חשמלית, מראה מרכזית מונעת סנוור, חישוקים קלים בקוטר 18" ועוד.

 • עיצוב ונוכחות

  עיצובו של הקרניבל החדש בהחלט מוצלח. הפרופורציות נכונות, כשקווי העיצוב והחישוקים הגדולים מתחברים למראה הרמוני ונאה - ואף דינאמי במידה.

 • תא נוסעים ומטען

  חלל הנוסעים הענק מודרני, כשגם איכות החומרים וההרכבה טובים ובצמוד לאבזור עשיר (כולל שלושה אזורי מיזוג הכרחיים). המרווח לנוסעים – שמונה במספר – שופע בכל כיוון, כולל מגוון תאי אחסון שימושיים. תא המטען ענק.

 • מנוע וביצועים

  ממדיו העצומים של קיה קרניבל 2017. לא מורגשים בכל הנוגע לביצועים, כשמנוע ה-V6 מייצר קצב מהיר ואף מפתיע בהתחשב במשקל, מה שנכון בכל תוואי או עומס. צרוכת הדלק באופן טבעי אינה חסכונית אומנם, אך מקובלת לקטגוריה זו.

 • נוחות והתנהגות

  המתלים מכוילים כמיטב המסורת האמריקאית - רכים וסופגים אבל לא מצטיינים בריסון (בפרט מחוץ לעיר), למרות זאת, התוצאה הכללית טובה מאוד. האחיזה טובה והתנהגות הכביש צפויה ובטוחה.

 • תמורה למחיר

  קיה קרניבל 2017 הוא מוביל נוסעים מוצלח מאוד - אך מחסור באבזור בטיחות מתקדם פוגע בחבילה המצוינת. בצד החיובי, הוא הזול מבין מובילי הנוסעים הגדולים - מה שהופך אותו למשתלם בסגמנט.

 • מה חדש בקיה קרניבל 2017

  אין עדכונים בשנת המודל 2017.

 • סיכום

  מוביל נוסעים מצוין, עבור מי שלא נרתע מהגודל או מצריכת הדלק.

   

קיה קרניבל 2017 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג קיה קרניבל
קיה קרניבל גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
3342
276
לקבלת הצעה
-
3342
276
לקבלת הצעה
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים קיה קרניבל

ברשותך קיה קרניבל?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5