קיה קרניבל 2018 - אוטו

קיה קרניבל 2018 יד שניה

קיה קרניבל 2018 יד שניה

קטגוריה: מיניוואן
גירסה מומלצת:
8.9 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2015

קיה קרניבל 2018 יתרונות וחסרונות

יתרונות מרחב פנים ושימושיות, ביצועים, איכות, עיצוב חיצוני.
חסרונות תצרוכת דלק, ריסון מרכב בכבישים גליים, אבזור בטיחות (לפני מתיחת הפנים).
בשורה התחתונה מוביל נוסעים מהטובים שבנמצא.

קיה קרניבל 2018 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  במאי 2018 החל שיווק קיה קרניבל המחודש בישראל. השינויים שבוצעו לעיצוב החיצוני מינוריים וכוללים פגושים וסבכה קדמית חדשים, כמו גם פנסי ערפל קדמיים דמויי "קוביות קרח". לאבזור מצטרפים מערכת מולטימדיה חדשה עם מסך "8 ובלם חנייה מופעל חשמלית.

  שינוי חשוב יותר מופיע באבזור הבטיחות, שם מצטרפות לראשונה מערכות בטיחות מתקדמות מקוריות: בלימת חירום אוטונומית, התרעת סטייה מנתיב והתרעה מפני הירדמות נהג. בנוסף, תוצע בקרת שיוט אדפטיבית.

  המיניוואן הגדול מצטייד גם בתיבת שמונה הילוכים אוטומטית חדשה, במקום שישה בעבר. המנוע נותר ללא שינוי - יחידת שישה צילינדרים (V6) בנפח 3.3 ליטר, עם 276 כ"ס. לפי קיה, התיבה החדשה מסייעת לפעולת מנוע מעודנת ונעימה יותר, לצד תצרוכת דלק משופרת.

  המחירים לא השתנו.

 • עיצוב ונוכחות

  קיה קרניבל 2018 נראה בהחלט טוב - עד כמה שמלבן מוארך יכול להראות טוב. כצפוי, תמצאו כאן תאורת יום מסוג לד לצד פנסי ערפל גדולים ורבועים שמוסיפים גם הם לנוכחות.

 • תא נוסעים ומטען

  עיצוב תא הנוסעים נאה ומודרני. הוא עשוי חומרים איכותיים, וגם ההרכבה והגימור ראויים לציון - הכל מהודק ומדויק. התא צבוע בשני גוונים, כאשר בחציו העליון הוא כהה ובחציו הנמוך בהיר.

  תנוחת הנהיגה טובה וגבוהה, ובשורה המרכזית ניתן להושיב שלושה מבוגרים בנוחות. גם השורה השלישית מרווחת מספיק למבוגרים, אך היא צרה יותר, ולכן מתאימה יותר לשני מבוגרים וילד.

  כיאה למוביל נוסעים ניתן דגש לשימושיות וללא מעט מקומות אחסנה, כולל תא המטען הענק שנפחו 960 ליטר(!) – עוד לפני שקיפלנו את שורת המושבים השלישית. עם זאת, כדאי לשם לב כי תא המטען מקבל את נפחו העצום בעיקר בשל ממד הגובה שלו - שטח הרצפה קטן למדי.

   

 • מנוע וביצועים

  בתא המנוע תמצאו מנוע בנזין V6 בריא, בניגוד לדיזל שכיכב בדורות הקודמים, והוא מאיץ את המיניוואן הענקי הזה מהר יותר מרוב כלי הרכב בכביש. צריכת הדלק במבחן, שהיה רגוע יחסית, עמדה על ליטר לכל 8 קילומטרים - נתון גבוה, אך מקובל בקטגוריה.

 • נוחות והתנהגות

  המתלים מכויילים במיטב המסורת של ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות - רכים וסופגים, אבל לא מצטיינים בריסון. מרבית השיבושים הקטנים נבלעים בקלות על ידי המיניוואן הגדול ומתקבלת נסיעה "מרחפת" ונעימה מאוד. אולם כביש גלי שחושף ריסון המרכב לא מוצלח, והמכונית ממשיכה להתנדנד גם אחרי שעברה כבר את הגל באספלט.

  בעיר נהנה הנהג משדה ראיה טוב בזכות השמשה הקדמית הגדולה, אך נדרש קצת זמן ללמוד איפה בדיוק נגמר החרטום. קוטר הסיבוב מפתיע לטובה ביחס לממדים.

  בפיתולים קיה קרניבל 2018 מספק אחיזה טובה והתנהגות צפויה, והתלונה היחידה היא לזוויות הגלגול הגדולות.

   

 • תמורה למחיר

  מחירו של הקרניבל הוא הזול בקטגוריה, גם אם לא בפער גדול. כך שבהתחשב באיכותו הגבוהה, בביצועים המצוינים ובאבזור הנדיב - התמורה טובה מאוד ביחס למתחרים.

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת 2018 הגרסה הנמכרת הייתה פרימיום 3.3 ליטר עם כ-600 יחידות.

 • מה חדש בקיה קרניבל 2018

  תחילת מסירת גרסאות מתוחות פנים ללקוחות ביולי 2018.

 • סיכום

  הקרניבל הוא חבילה מוצלחת ביותר למשפחה מרובת ילדים - למרות צריכת הדלק הגבוהה והמתלים המעט רכים.

קיה קרניבל 2018 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג קיה קרניבל
קיה קרניבל גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
3342
276
לקבלת הצעה
-
3342
276
לקבלת הצעה
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים קיה קרניבל

ברשותך קיה קרניבל?

ציון ותגובת גולשים

קיה קרניבל מתחרים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5