קיה קרניבל 2021 - אוטו

קיה קרניבל 2021 יד שניה

קיה קרניבל 2021 יד שניה

קטגוריה: מיניוואן
גירסה מומלצת:
9.4 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2021

קיה קרניבל 2021 יתרונות וחסרונות

יתרונות עיצוב, סביבת נהג, מרחב לנוסעים, שימושיות, נוחות נסיעה, ביצועים
חסרונות מגודל בתמרון עירוני, תפעול מנגנון קיפול המושבים
בשורה התחתונה הטוב מסוגו

קיה קרניבל 2021 יד שניה חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  באפריל 2021 הושק בישראל הקרניבל החדש, דור רביעי למיניוואן הגדול של קיה. הדגם החדש גדול אף מקודמו, מבוסס על רצפה חדשה ובולט בעיצוב בוטה. ההופעה הכוללת של המיניוואן הזה שואבת השראה מדגמי פנאי-שטח גדולים, ולחזית נוכחות גדולה במיוחד.

  קיה קרניבל 2021 מוצע עם שני מנועים, תיבה אוטומטית עם 8 הילוכים והנעה קדמית. האחד הוא טורבו-דיזל חדש, 2.2 ליטר המייצר 202 כ"ס ו-45 קג"מ. המנוע השני הוא בנזין אטמוספרי 3.5 ליטר V6 שתפוקתו 272 כ"ס ו-34.3 קג"מ.

  קרניבל מוצע בשתי רמות גימור, 'EX' ו'פרמיום', לכל אחת מגרסאות מנוע. בכולן מולטימדיה מהדור החדש של קיה עם צג "12.3 ומחוונים מוקרנים. ברמת הגימור 'EX' תאורת לד, חישוקי "18, מפתח חכם, תפעול חשמלי לדלת האחורי ולמושב הנהג, בקרת אקלים מפוצלת ועוד.

  רמת הגימור 'פרמיום' מוסיפה לנ״ל חישוקי "19 ובנוסף גג זכוכית כפול, תפעול חשמלי למושב הנוסע, ריפוד עור, בורר הילוכים עגול ופקדים מאחורי ההגה.

  במפרט הבטיחות בלימה אוטונומית גם לאחור, ניטור אקטיבי של שטחים מתים, תיקון סטייה מנתיב ושמירת הרכב במרכזו, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעות על יציאה מסוכנת ועל שכחת ילד ברכב. ברמת הגימור 'פרמיום' גם מצלמות היקפיות והצגת צילום השטח המת במחוונים עם הפעלת איתות.

 • עיצוב ונוכחות

  העיצוב של קיה קרניבל 2021 החדש כולו הפגנת נוכחות, בוטה, אם תרצו דרמטית, וזה מבטיח כי לא תידבק בו תדמית של רכב חוגים לעקרות הבית מהפרברים — ובהחלט ניתן לטעות ולחשוב שמדובר ברכב פנאי מגודל.

 • תא נוסעים ומטען

  סביבת הנהג מזמינה מאוד בזכות גוונים מושכים, חומרים טובים, ורוח קדמה נושבת בחיבור הצג המרכזי לזה של לוח המחוונים. הביצוע כיאה להופעה, והנדסת האנוש טובה מאוד.

  למרות הממדים, שדה הראייה לפנים טוב ותנוחת הנהיגה גבוהה. המושב נוח מאוד, גם הבסיס ותמיכת הגב ראויים, והמרווח סביב מצוין.

  אותם ממדים מגודלים מאפשרים לסדר כניסה נוחה מאוד לאחור, וזו מסתייעת בדלתות צד הנעות חשמלית. קיפול מושבי הקפטן נוח, וניתן להזיח כל אחד מהם על מסילה. מושבי הקפטן נוחים לישיבה לאורך זמן, והמרחב סביב נדיב ביותר.

  הכניסה לשורה השלישית נוחה, וזו מציעה מרווח ברכיים גדול מאוד, ואילו מרווח הראש רק סביר. בשורה השלישית המקום טוב לשניים, לשלושה מבוגרים עשוי להיות צפוף מדי.

  נפח ההטענה גדול גם כאשר השורה השלישית בשימוש, ועצום כאשר היא מקופלת. תפעול חשמלי לדלת תא המטען הגדולה מוסיף אף הוא ליעילות השימוש.

   

 • מנוע וביצועים

  קרניבל בגרסה הנבחנת מצויד בטורבו־דיזל המייצר 201 כ"ס ו־45.1 קג"מ, לתיבה האוטומטית 8 הילוכים, וההנעה קדמית. בפועל, המיניוואן המגודל הזה (2.1 טון) צובר מהירות באופן יעיל ביותר, בעיקר בהאצות ביניים; המומנט המכובד מאפשר לקרניבל כישורי עקיפה יעילים מאוד תחת כל עומס. המנוע עצמו פועל באופן חלק, והוא מבודד היטב.

  התיבה מביאה אותן תכונות חיוביות של פעולה חלקה, והיא מגיבה היטב לדרישת קיק דאון.

  צריכת הדלק, בהינתן משקל הרכב והקצב המעט גבוה הייתה מצוינת: 12.5 ק"מ/ל'.

   

 • נוחות והתנהגות

  כיאה לשוק היעד העיקרי, ארה"ב, כיול המתלים בבסיסו נוטה לצד הרך, אבל העסק עובד ממש טוב. ריסון המתלים טוב מאוד, וקרניבל מספק לנוסעים הספונים בו נוחות נסיעה טובה מאוד. על גלי כביש בין־עירוני, הוא מתנדנד מעט, אך לא באופן מוגזם. בידוד הרעשים מרשים אף הוא.

  היכולת הדינמית שלו קרניבל טובה במובן זה שהיא מאפשר לו לנוע גם בכביש מפותל במהירות גבוהה ולעשות זאת ברמת ביטחון בהתאם. אולם להגה יש שטח מת והמשקל שלו קל מדי בכביש בין־עירוני.

   

 • תמורה למחיר

  זהו רכב שמחירו אינו נמוך, וגם גרסתו הזולה יותר עולה רבע מיליון שקלים. בנוסף, אין לו אותה אופציה של הרחבת מעטפת השימוש אל מעבר לכביש ולתוך הטבע, כמו שיש לדגמי פנאי-שטח בממדים דומים. אבל הם מרווחים פחות ועולים יותר.

 • התפלגות מכירות

  לפי נתוני איגוד יבואני הרכב, בשנת 2021 הגרסה הנמכרת הייתה EX 3.5 ליטר עם כ-270 יחידות.

  אחריה גרסת פרימיום 3.2 ליטר דיזל עם כ-120 יחידות

   

 • מה חדש בקיה קרניבל 2021

  תחילת שיווק הדגם החדש בארץ באפריל 2021.

 • סיכום

  מוביל נוסעים מצוין.

קיה קרניבל 2021 יד שניה גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג קיה קרניבל
קיה קרניבל גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר מחירון
3470
272
2,631
-
3470
272
2,842
-
2151
201
2,737
-
2151
201
2,955
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים קיה קרניבל

ברשותך קיה קרניבל?

ציון ותגובת גולשים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5