לנד רובר ריינג' רובר ספורט - אוטו

לנד רובר ריינג' רובר ספורט

לנד רובר ריינג' רובר ספורט יתרונות וחסרונות

יתרונות
חסרונות
בשורה התחתונה

לנד רובר ריינג' רובר ספורט 2024 חוות דעת

נבדק על ידי שגב אלעד
 • רקע כללי

  הדור השלישי של ריינג' רובר ספורט נחשף לראשונה במאי 2022 ובדומה לקודמו הוא חולק את הבסיס עם ריינג' רובר הגדול והיוקרתי.

  ביחס לריינג' הבכיר ה'ספורט' קצר ב-10 ס"מ אך ביחס לדור היוצא הוא גדול יותר: בסיס הגלגלים התארך ב-6.5 ס"מ, האורך ב-9 ס"מ והרוחב ב-7 ס"מ לסך של 204 ס"מ נכבדים.

  עיצובו החיצוני מהווה אבולוציה לזו של הדור היוצא ועיקר השינויים נוגעים לחלק האחורי שזוכה להופעה מודרנית ונקיה יותר בזכות יחידות תאורה צרות.

  גם בדור זה שומר הספורט על יכולות השטח, הגם שהן ממש לא העיקר: מרווח הגחון נע בין 21.6-28.1 ס"מ וזוויות המרכב הן: גישה, 29.7 מעלות; בטן, 26.9 מעלות; נטישה, 30 מעלות.

  לצד נתונים אלה עם מערכות נוספות לשיפור היכולת בשטח: מערך 'טריין ריספונס 2' למצבי נהיגה, הילוך כוח (אופציה בחלק מהגרסאות), הנעה כפולה קבועה, קפיצי אוויר ועוד.

  היצע הגרסאות בעולם רחב – לא פחות מ-8 גרסאות. בישראל משווקות שתי גרסאות דיזל – 300 כ"ס ו-350 כ"ס – שתי גרסאות בנזין – 400 כ"ס ו-530 כ"ס – ושתי גרסאות היברידיות-נטענות – 440 כ"ס ו-510 כ"ס וטווח נסיעה חשמלי של עד 110 ק"מ.

 • עיצוב ונוכחות

   

 • תא נוסעים ומטען

   

 • מנוע וביצועים

   

 • נוחות והתנהגות

   

 • תמורה למחיר

   

 • גרסאות ורמות גימור

  ריינג' רובר ספורט 2024 משווק בישראל עם מגוון רחב של יחידות הנעה. בשלב זה הגרסאות הזמינות להזמנה הן:

  גרסת הדיזל D300 בעלת מנוע 3.0 ל' מוגדש המפיק 300 כ"ס וההיברידית-נטענת PHEV440 בעלת 440 כ"ס מוצעות ברמת גימור 'דיינמיק HSE' הכוללת: חישוקי "22, תאורת לד, גג זכוכית, מצלמות היקפיות כולל מערך ההדמיה מתחת לרכב, תפעול חשמלי לדלת תא המטען למושבים הקדמיים הכוללים אוורור ולמשענות הראש מאחור, מערכת שמע של מרידיאן ועוד.

  גרסת הדיזל D350 בעלת מנוע 3.0 ל' מוגדש המפיק 350 כ"ס וההיברידית-נטענת PHEV510 בעלת 510 כ"ס מוצעות ברמת גימור 'פירסט אדישן' המוסיפה צביעה דו-גוונית, חישוקי 23 אינץ', עיסוי במושבים הקדמיים, בקרת אקלים ארבע-אזורית ועוד.

 • בטיחות

  לנד רובר ריינג' רובר ספורט נבדק ע"י יורו NCAP בשנת 2022 וקיבל דירוג של 5 כוכבים עם ציון 85% בהגנה על מבוגרים וילדים ו-69% בהגנה על הולכי רגל.

  היצע מערכות הבטיחות המתקדמות כולל: בלימה אוטונומית גם לאחור, תיקון סטייה, ניטור אקטיבי של שטחים מתים ובקרת שיוט אדפטיבית ועוד כסטנדרט.

 • סיכום

   

לנד רובר ריינג' רובר ספורט גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג לנד רובר ריינג' רובר ספורט

כתבות ומבחני דרכים לנד רובר ריינג' רובר ספורט

ברשותך לנד רובר ריינג' רובר ספורט?

ציון ותגובת גולשים

לנד רובר ריינג' רובר ספורט מתחרים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5